Number of items: 511
3369355
11919
491
Lomonosov 9 darab tejporcelán kupica, 2 mintával jelzett, hibátlan, m: 5,5 cm
3 000 HUF
3369354
11920
491
Lomonosov 6 darab tejporcelán kupica, jelzett, hibátlan, m: 5,5 cm
3 000 HUF
3369348
11921
491
Gzhel kiöntő pár, jelzett, dobozában, m: 8,5 cm
3 000 HUF
3369344
11922
491
Lomonosov kakas sószóró, jelzett, hibátlan, eredeti csomagolópapírban, m: 9 cm
4 000 HUF
3368544
11923
491
3800
Gzhel malac, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában, h: 9,5 cm
3 800 HUF
3368542
11924
491
Gzhel kulacs, váza és bögre, jelzett, eredeti dobozában, h: 13 cm alatt.
5 000 HUF
3368540
11925
491
Lomonosov 5 darab szervírozótál, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában, h: 23 cm alatt
8 000 HUF
3368537
11926
491
Lomonosov bögre, jelzett, hibátlan, eredeti csomagolópapírjával, m: 9,5 cm
2 000 HUF
3368532
11927
491
Lomonosov tejporcelán csésze alátéttel, jelzett, eredeti dobozában, d: 10 cm
4 000 HUF
3368527
11928
491
Lomonosov vékonyporcelán váza, leveles ágon ülő madár mintával, jelzés nélkül, eredeti dobozában, hibátlan, m: 17 cm
10 000 HUF
3368721
11929
491
Unterweissbach puttó figura, jelzett, sérült ujjakkal, h: 15 cm
2 000 HUF
3368716
11930
491
cca 1940 Német szegénylegény porcelán szobor, jelzett, m: 12,5 cm
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m