Number of items: 511

Lomonosov 9 darab tejporcelán kupica, 2 mintával jelzett, hibátlan, m: 5,5 cm
11919.

3 000 HUF

Lomonosov 6 darab tejporcelán kupica, jelzett, hibátlan, m: 5,5 cm
11920.

3 000 HUF

Gzhel kiöntő pár, jelzett, dobozában, m: 8,5 cm
11921.

3 000 HUF

Lomonosov kakas sószóró, jelzett, hibátlan, eredeti csomagolópapírban, m: 9 cm
11922.

4 000 HUF
9

Gzhel malac, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában, h: 9,5 cm
11923.

3 800 HUF
10,30
11,88

Gzhel kulacs, váza és bögre, jelzett, eredeti dobozában, h: 13 cm alatt.
11924.

5 000 HUF

Lomonosov 5 darab szervírozótál, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában, h: 23 cm alatt
11925.

8 000 HUF
11

Lomonosov bögre, jelzett, hibátlan, eredeti csomagolópapírjával, m: 9,5 cm
11926.

2 000 HUF

Lomonosov tejporcelán csésze alátéttel, jelzett, eredeti dobozában, d: 10 cm
11927.

4 000 HUF

Lomonosov vékonyporcelán váza, leveles ágon ülő madár mintával, jelzés nélkül, eredeti dobozában, hibátlan, m: 17 cm
11928.

10 000 HUF

Unterweissbach puttó figura, jelzett, sérült ujjakkal, h: 15 cm
11929.

2 000 HUF

cca 1940 Német szegénylegény porcelán szobor, jelzett, m: 12,5 cm
11930.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF