Number of items: 511
3369357
11895
491
Porcelán testű óra. Kézi felhúzós szerkezettel nem jár, apró lepattanással a rózsán 23 cm
4 000 HUF
3369375
11896
491
3 db porcelán ékszer tartó házikó formájú dobozka m: 8 cm
5 000 HUF
3369379
11897
491
Rosenthal kutya figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 9x7 cm
4 000 HUF
3369395
11898
491
Rosenthal váza. Rózsa mintás. Kézzel festett, jelzett, kopással m: 20 cm
8 000 HUF
3372047
11899
491
13000
Rosenthal "Aladdin és a csodalámpa" sorozat, V-VIII., 4 db porcelán dísztányér, tervező: Bjorn Wiinblad. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 16 cm
13 000 HUF
3370049
11900
491
Christian Lacroix szív alakú ékszertartó pár, jelzett, hibátlan, díszdobozban, 9x9,5 cm
4 000 HUF
3368156
11901
491
Hévizi emlék porcelán bögre. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 9 cm
2 600 HUF
3368157
11902
491
1896 Budapest Milleneumi Kiállítás Vajdahunyad vára. Porcelán tányér Matricás, jelzett, kopott d: 18 cm
8 000 HUF
3369083
11903
491
Arzberg 3 darab rózsamintás kínáló, jelzett, hibátlan, d: 20 cm
2 000 HUF
3369305
11904
491
Doboznyi vegyes porcelán tétel, közte 3 darab Meissen tálka, klf méretben és állapotban
3 000 HUF
3369291
11905
491
Victoria Austria 3 darabos historizáló szervírozó szett, jelzett, kopással, m: 20 cm alatt
2 400 HUF
3369288
11906
491
cca 19. sz. második fele, Fogkefetartó. Számozott, kis kopással, h: 23 cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m