Number of items: 511

Historizáló tojás ékszeres doboz, jelzés nélkül, m: 9,5 cm
11979.

2 000 HUF

Rokoko anno 1720-80 porcelán figura, jelzett, hibátlan, dobozban, m: 22 cm
11980.

2 000 HUF

Szecessziós virágmintás váza, sérült, hiányos, m: 46 cm
11981.

2 000 HUF

Thomas Ivory apróvirág mintás süteményes készlet, jelzett, minimális kopással, d: 19,5-26 cm
11982.

4 000 HUF

Villeroy & Boch "Fasan" 5 részes szervírozókészlet, jelzett, hibátlan, h: 27 cm alatt
11983.

7 500 HUF
20,33
23,44

Wedgwood jasperware tálka, jelzett, hibátlan, dobozában, 11,5x8 cm
11984.

3 000 HUF

8 darabos vegyes porcelán tétel, közte Herendi ékszeres doboz, klf méretben.
11985.

5 000 HUF

5 darab porcelán balerina, tároló, historizáló figura, közte jelzett, közte sérült, m: 12 cm alatt
11986.

4 000 HUF

Oroszlánmaszkkal díszített porcelán kaspó, jelzett, m: 10 cm
11987.

2 000 HUF

Arzberg emeletes kínáló, fém szerelékkel, jelzett, kopással, d: 26 cm, m: 24 cm
11988.

4 000 HUF

Kahla Canaletto dísztányér, jelzett, hibátlan, d: 23,5 cm
11989.

2 000 HUF

cca 1893-1918 Pirkenhammer puttó figurás bonbonier, jelzett, kopással, d: 7,5 cm
11990.

3 600 HUF
9,76
11,25

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF