Number of items: 511
3376960
11979
491
Historizáló tojás ékszeres doboz, jelzés nélkül, m: 9,5 cm
2 000 HUF
3376948
11980
491
Rokoko anno 1720-80 porcelán figura, jelzett, hibátlan, dobozban, m: 22 cm
2 000 HUF
3377429
11981
491
Szecessziós virágmintás váza, sérült, hiányos, m: 46 cm
2 000 HUF
3375929
11982
491
Thomas Ivory apróvirág mintás süteményes készlet, jelzett, minimális kopással, d: 19,5-26 cm
4 000 HUF
3375961
11983
491
7500
Villeroy & Boch "Fasan" 5 részes szervírozókészlet, jelzett, hibátlan, h: 27 cm alatt
7 500 HUF
3375175
11984
491
Wedgwood jasperware tálka, jelzett, hibátlan, dobozában, 11,5x8 cm
3 000 HUF
3374556
11985
491
8 darabos vegyes porcelán tétel, közte Herendi ékszeres doboz, klf méretben.
5 000 HUF
3374494
11986
491
5 darab porcelán balerina, tároló, historizáló figura, közte jelzett, közte sérült, m: 12 cm alatt
4 000 HUF
3375093
11987
491
Oroszlánmaszkkal díszített porcelán kaspó, jelzett, m: 10 cm
2 000 HUF
3374857
11988
491
Arzberg emeletes kínáló, fém szerelékkel, jelzett, kopással, d: 26 cm, m: 24 cm
4 000 HUF
3374847
11989
491
Kahla Canaletto dísztányér, jelzett, hibátlan, d: 23,5 cm
2 000 HUF
3374830
11990
491
cca 1893-1918 Pirkenhammer puttó figurás bonbonier, jelzett, kopással, d: 7,5 cm
3 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m