Number of items: 511
3377282
11991
491
Kaspó, Kína XX. sz. közepe. Kézzel festett, hibátlan d: 26 cm, m: 20 cm
9 000 HUF
3377009
11992
491
30000
Pfeiffer & Löwenstein étkészlet. leveses tál, két fedeles szószos tál, salátás, csontos, két nagy tál, süteményes. 8 ksitányér, 8 leveses, 9 lapos tányér. Matricás, jelzett, kopással, két tálon lepattanással.
30 000 HUF
3377016
11993
491
Teás kiöntő készlet: kanna, tejkiöntő, cukordoboz. só és borstartó
4 000 HUF
3377018
11994
491
Ilmenau porcelán tálka. Matricás, jelzett, hibátlan 21x15 cm
3 000 HUF
3377284
11995
491
Sárkány mintás edény, Kína XX. sz. közepe. Kézzel festett, hibátlan d: 18 cm, m: 13 cm
10 000 HUF
3377288
11996
491
Kínai porcelán edények, tustartó, váza, hiányos tégely, pecsétviasz tartó. XIX-XX. sz. kézzel festettek, vegyes állapotban.
12 000 HUF
3377296
11997
491
Kínai porcelán vázák 3 db kisebb hibákkal 10-13 cm
3 000 HUF
3377839
11998
491
Magyar figurális porcelánok: Hollóházi, Drasche, stb 8-20 cm ig Kézzel festett, jelzettek, jó állapotban 15 db
5 000 HUF
3377303
11999
491
3 db kínai porcelán bonsai tartó és tál. Kézzel festett, kisebb mázhibákkal d: 25 cm
6 000 HUF
3377821
491
Tigriskölyök, jelzés nélkül, hibátlan 17 cm
4 000 HUF
3372933
12001
491
cca 1880 Copeland 3 darab csészealj és egy csésze, jelzett, kopással, d: 11 cm
5 000 HUF
3373075
12002
491
Szecessziós stílusú fajanszbetétes kínálótál, kopással, d: 23 cm
3 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m