Number of items: 511

Kaspó, Kína XX. sz. közepe. Kézzel festett, hibátlan d: 26 cm, m: 20 cm
11991.

9 000 HUF
24,39
28,13
9

Pfeiffer & Löwenstein étkészlet. leveses tál, két fedeles szószos tál, salátás, csontos, két nagy tál, süteményes. 8 ksitányér, 8 leveses, 9 lapos tányér. Matricás, jelzett, kopással, két tálon lepattanással.
11992.

30 000 HUF
81,30
93,75

Teás kiöntő készlet: kanna, tejkiöntő, cukordoboz. só és borstartó
11993.

4 000 HUF

Ilmenau porcelán tálka. Matricás, jelzett, hibátlan 21x15 cm
11994.

3 000 HUF

Sárkány mintás edény, Kína XX. sz. közepe. Kézzel festett, hibátlan d: 18 cm, m: 13 cm
11995.

10 000 HUF

Kínai porcelán edények, tustartó, váza, hiányos tégely, pecsétviasz tartó. XIX-XX. sz. kézzel festettek, vegyes állapotban.
11996.

12 000 HUF

Kínai porcelán vázák 3 db kisebb hibákkal 10-13 cm
11997.

3 000 HUF

Magyar figurális porcelánok: Hollóházi, Drasche, stb 8-20 cm ig Kézzel festett, jelzettek, jó állapotban 15 db
11998.

5 000 HUF

3 db kínai porcelán bonsai tartó és tál. Kézzel festett, kisebb mázhibákkal d: 25 cm
11999.

6 000 HUF

Tigriskölyök, jelzés nélkül, hibátlan 17 cm
12000.

4 000 HUF

cca 1880 Copeland 3 darab csészealj és egy csésze, jelzett, kopással, d: 11 cm
12001.

5 000 HUF
9

Szecessziós stílusú fajanszbetétes kínálótál, kopással, d: 23 cm
12002.

3 600 HUF
9,76
11,25

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF