Number of items: 511
3376921
11967
491
Lippelsdorf Wagner & Apel Bertram Zenélő gyermek figura. 1935-1951 között, jelzett, kézzel festett, kis kopással, m: 11,5 cm
3 000 HUF
3376922
11968
491
Lippelsdorf Wagner & Apel Bertram Virágcsokros fiú figura. 1935-1951 között, jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 11 cm
3 000 HUF
3376927
11969
491
Csehszlovák őz figura, jelzett, hibátlan, 10x13 cm
2 000 HUF
3376929
11970
491
3 darab gyermek porcelán figura, közte német, Lippelsdorf, stb, m: 13 cm alatt
2 400 HUF
3376933
11971
491
Royal Porzellan irizáló felületű kacsa ékszertartó, jelzett, 15x9,5 cm
2 600 HUF
3376882
11972
491
Lippelsdorf szarvas, jelzett, hibátlan, 19x18 cm
5 000 HUF
3376886
11973
491
Metzler & Ortoff libapásztor lány, jelzett, hibátlan, m: 15 cm
4 000 HUF
3376895
11974
491
Grafenthal Piroska és a farkas. Jelzett, kis kopással, m: 16 cm
8 000 HUF
3373118
11975
491
Kínai teás kanna + 9 csésze rízsszem mintás, jelzett, kanna 17 cm
6 000 HUF
3376977
11976
491
Kínai rizsszemes 11 darabos összeállítás, jelzett.
3 000 HUF
3375947
11977
491
Bavaria modernista pralinékínáló szett, jelzett, kopással, d: 19 cm
2 400 HUF
3375957
11978
491
7500
Kahla hagymamintás 6 személyes, 18 részes reggeliző szett, csészék alátéttel és desszertes tányérok. Jelzett, hibátlan d: 19 cm
7 500 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m