Number of items: 511

Világhy Árpád: Csók. Biszkvit porcelán, jelzett, kis kopással, m: 36,5 cm
12147.

8 000 HUF

Kínai padlóváza Kézzel festett, jelzett, hibátlan 45 cm
12148.

9 000 HUF
24,39
28,13

12149.

9 000 HUF
24,39
28,13

Satsuma export porcelán váza, jelzett, m: 10 cm
12150.

3 400 HUF
9,21
10,63

Royal Dux vadászkutya pár. Jelzett, hibátlan, 27x19 cm
12151.

15 000 HUF
40,65
46,88

12152.

11 000 HUF
29,81
34,38

12153.

9 000 HUF
24,39
28,13

12154.

18 000 HUF
48,78
56,25

12155.

15 000 HUF
40,65
46,88

Wallendorf padlóváza. Jelzett, m: 48 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
12156.

18 000 HUF
48,78
56,25

Rosenthal kacsa. Terv.: Willy Zügel. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 14 cm
12157.

20 000 HUF
54,20
62,50

12158.

9 000 HUF
24,39
28,13

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF