Number of items: 511

Regent táncos. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 19 cm
12135.

4 000 HUF

Lippelsdorf rokokó pár. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 20x19 cm
12136.

5 000 HUF

Lippelsdorf kocsis lányka. Kézzel festett, jelzett, kis kopással 17x17 cm
12137.

4 000 HUF

Kínai váza. kézzel festett, jelzett, hibátlan 20 cm
12138.

4 000 HUF

Apro porcelán bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal d: 23 cm
12139.

3 000 HUF

4 db Metzler & Ortoff porcelán váza és párologtató. Jelzett, hibátlan 14-19 cm
12140.

9 000 HUF
24,39
28,13

12141.

1 000 HUF

12142.

6 500 HUF
17,62
20,31

12143.

8 000 HUF

12144.

7 500 HUF
20,33
23,44

12145.

7 000 HUF
18,97
21,88

12146.

6 500 HUF
17,62
20,31

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF