Number of items: 511
3373323
11798
491
Hollóházi hattyú + leveles tálka, jelzett, hibátlan.
2 400 HUF
3373321
11799
491
7500
Hollóházi plasztikus apróvirág mintás bonbonier, jelzett, hibátlan, d: 9,5 cm
7 500 HUF
3373320
11800
491
Hollóházi Jurcsák László által tervezett váza: Női fejek. Matricás, jelzett, hibátlan, m: 15,5 cm
3 000 HUF
3371766
11802
491
Hollóházi Beregi Szilvárium palack, jelzett, hibátlan, m: 19,5 cm
3 000 HUF
3371897
11803
491
Hollóházi kétfüles virágmintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 28 cm
6 000 HUF
3371895
11804
491
Hollóházi virágmintás kaspó. Jelzett, kopással, d: 20,5 cm, m: 19 cm
6 000 HUF
3371855
11805
491
Hollóházi Füszért Szeged 2 darab csészealj, jelzett, d: 10 cm
2 000 HUF
3372148
11806
491
Hollóházi zöldvirág mintás bonbonier, jelzett, hibátlan, 15x11 cm
3 000 HUF
3372147
11807
491
Hollóházi kékvirág mintás bonbonier, jelzett, hibátlan, 15x11 cm
3 000 HUF
3372151
11808
491
Hollóházi 2 darab cukortartó virág fogókkal, jelzett, hibátlan, m: 13 cm
3 000 HUF
3372150
11809
491
Hollóházi Hajnalka mintás tojás alakú bonbonier, jelzett, hibátlan, h: 13 cm
3 000 HUF
3371386
11810
491
Hollóházi Jurcsák László által tervezett váza: Női fejek. Matricás, jelzett, hibátlan, m: 10 cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m