Number of items: 511

Hollóházi hattyú + leveles tálka, jelzett, hibátlan.
11798.

2 400 HUF

Hollóházi plasztikus apróvirág mintás bonbonier, jelzett, hibátlan, d: 9,5 cm
11799.

7 500 HUF
20,33
23,44

Hollóházi Jurcsák László által tervezett váza: Női fejek. Matricás, jelzett, hibátlan, m: 15,5 cm
11800.

3 000 HUF

Hollóházi Beregi Szilvárium palack, jelzett, hibátlan, m: 19,5 cm
11802.

3 000 HUF

Hollóházi kétfüles virágmintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 28 cm
11803.

6 000 HUF

Hollóházi virágmintás kaspó. Jelzett, kopással, d: 20,5 cm, m: 19 cm
11804.

6 000 HUF
10

Hollóházi Füszért Szeged 2 darab csészealj, jelzett, d: 10 cm
11805.

2 000 HUF

Hollóházi zöldvirág mintás bonbonier, jelzett, hibátlan, 15x11 cm
11806.

3 000 HUF
10

Hollóházi kékvirág mintás bonbonier, jelzett, hibátlan, 15x11 cm
11807.

3 000 HUF

Hollóházi 2 darab cukortartó virág fogókkal, jelzett, hibátlan, m: 13 cm
11808.

3 000 HUF
20

Hollóházi Hajnalka mintás tojás alakú bonbonier, jelzett, hibátlan, h: 13 cm
11809.

3 000 HUF

11810.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF