Number of items: 511

Hollóházi porcelán BM Határőrség plakett. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, 16x16 cm
11823.

2 000 HUF

Hollóházi váza és tálka, jelzett, m: 17 cm
11824.

2 000 HUF

Hollóházi 2 darab matyó lány, jelzett, hibátlan, m: 11-16 cm
11825.

3 000 HUF

Hollóházi Szász Endre tervezte mintával díszített váza. 21 karátos arannyal kézzel aranyozott, jelzett, minimális kopással, m: 25,5 cm
11826.

15 000 HUF
40,65
46,88

Hollóházi angyalka glóriával. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 8 cm
11827.

5 000 HUF

11828.

3 000 HUF

11829.

4 800 HUF
13,01
15,00

Aquincum kakas. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 16,5 cm
11830.

2 000 HUF

Aquincum madárcsalád, jelzett, kézzel festett, m: 11 cm
11831.

2 000 HUF

Drasche törölköző női akt, fehér mázas porcelán figura, jelzett, kopással, m: 18 cm
11832.

2 000 HUF

Aquincum nyulat fogó fiú, jelzett, hibátlan, m: 14 cm
11833.

2 000 HUF

Aquincum retro gitáros lány, Káldor Aurél (1924-) terve, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 16 cm
11834.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF