Number of items: 511
3368152
11823
491
Hollóházi porcelán BM Határőrség plakett. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, 16x16 cm
2 000 HUF
3368150
11824
491
Hollóházi váza és tálka, jelzett, m: 17 cm
2 000 HUF
3368148
11825
491
Hollóházi 2 darab matyó lány, jelzett, hibátlan, m: 11-16 cm
3 000 HUF
3368280
11826
491
15000
Hollóházi Szász Endre tervezte mintával díszített váza. 21 karátos arannyal kézzel aranyozott, jelzett, minimális kopással, m: 25,5 cm
15 000 HUF
3368077
11827
491
Hollóházi angyalka glóriával. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 8 cm
5 000 HUF
3153159
11828
491
3 000 HUF
3352233
11829
491
4800
4 800 HUF
3376900
11830
491
Aquincum kakas. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 16,5 cm
2 000 HUF
3376911
11831
491
Aquincum madárcsalád, jelzett, kézzel festett, m: 11 cm
2 000 HUF
3376937
11832
491
Drasche törölköző női akt, fehér mázas porcelán figura, jelzett, kopással, m: 18 cm
2 000 HUF
3376880
11833
491
Aquincum nyulat fogó fiú, jelzett, hibátlan, m: 14 cm
2 000 HUF
3376884
11834
491
Aquincum retro gitáros lány, Káldor Aurél (1924-) terve, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 16 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m