Number of items: 511

Aquincum térdelő akt, jelzett, hibátlan, m: 22 cm
11835.

2 400 HUF

Drasche törölköző női akt, fehér mázas porcelán figura, jelzett, kopással, m: 22 cm
11836.

3 000 HUF

Aquincumi tacskó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h: 11 cm
11837.

2 000 HUF
11

Hüttl Tivadar hosszúkás szervírtálca, jelzett, kis kopással, 48x16 cm
11838.

3 600 HUF
9,76
11,25
23

Gránit elefánt Jelzett, kis kopással, m: 13 cm
11839.

3 000 HUF

3 db Aquincumi és Hollóházi figurális porcelán: öltözködő kislány, olvasó fiú kézzel festettek, jelzettek, hibátlan m: 11 cm
11840.

3 800 HUF
10,30
11,88

2 db Aquincum női akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 27 cm, 15 cm
11841.

3 400 HUF
9,21
10,63

Schütz Cilli majolika dísztál. Jelzése nem látszik, sérült, restaurált, d: 35 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
11842.

5 000 HUF

Kőbányai Porcelán pincér jelzéses tányér, jelzett, kopott, d: 24 cm
11843.

1 400 HUF

1932 Gránit Győri Tűzoltó Kulacs, Magy. Tűzoltó Szöv. Győri Nagygyűlése 1932 aug. 13-16. felirattal, m: 20 cm
11844.

9 000 HUF
24,39
28,13

Hüttl Tivadar 32 darabos csésze és tálka összeállítás, klf méretben, 1-1 sérült darabbal, jelzett.
11845.

8 000 HUF
16

1917 Hüttl Tivadar 4 darab háromrészes reggeliző szett, jelzett, egyiken 1917 évszámmal, d: 13 cm, egy csésze repedt.
11846.

6 000 HUF
15

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF