Chinaware / Porcelain Number of items: 511
3375455
11835
491
Aquincum térdelő akt, jelzett, hibátlan, m: 22 cm
2 400 HUF
3376938
11836
491
Drasche törölköző női akt, fehér mázas porcelán figura, jelzett, kopással, m: 22 cm
3 000 HUF
3375850
11837
491
Aquincumi tacskó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h: 11 cm
2 000 HUF
3375502
11838
491
Hüttl Tivadar hosszúkás szervírtálca, jelzett, kis kopással, 48x16 cm
3 600 HUF
3377826
11839
491
Gránit elefánt Jelzett, kis kopással, m: 13 cm
3 000 HUF
3377829
11840
491
3800
3 db Aquincumi és Hollóházi figurális porcelán: öltözködő kislány, olvasó fiú kézzel festettek, jelzettek, hibátlan m: 11 cm
3 800 HUF
3377823
11841
491
3400
2 db Aquincum női akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 27 cm, 15 cm
3 400 HUF
3372931
11842
491
Schütz Cilli majolika dísztál. Jelzése nem látszik, sérült, restaurált, d: 35 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
5 000 HUF
3372944
11843
491
Kőbányai Porcelán pincér jelzéses tányér, jelzett, kopott, d: 24 cm
1 400 HUF
3371749
11844
491
1932 Gránit Győri Tűzoltó Kulacs, Magy. Tűzoltó Szöv. Győri Nagygyűlése 1932 aug. 13-16. felirattal, m: 20 cm
9 000 HUF
3371834
11845
491
Hüttl Tivadar 32 darabos csésze és tálka összeállítás, klf méretben, 1-1 sérült darabbal, jelzett.
8 000 HUF
3372350
11846
491
1917 Hüttl Tivadar 4 darab háromrészes reggeliző szett, jelzett, egyiken 1917 évszámmal, d: 13 cm, egy csésze repedt.
6 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house