Number of items: 511
3368328
11859
491
4800
Designer space age porcelán asztali lámpatest / asztaldísz. Címkével jelzett, hibátlan, d: 19 cm
4 800 HUF
3368402
11860
491
Szerelmespár. Holland porcelán, hibátlan, m: 13 cm
2 000 HUF
3373201
11861
491
Jelzett mopsz figura, hibátlan, m: 8,5 cm
5 000 HUF
3373255
11862
491
Rosenthal tamburinos lány, jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm
10 000 HUF
3373123
11863
491
Kínai teás kanna + 9 csésze, kézzel festett, jelzett, kanna 16 cm
6 000 HUF
3373772
11864
491
6500
cca 1930, Német historizáló porcelán szobor pár, jelzett, kézzel festett, kopott, m: 22 cm
6 500 HUF
3373767
11865
491
cca 1930, Német historizáló porcelán szobor pár, jelzett, a hölgy törött, m: 15,5 cm
3 600 HUF
3373679
11866
491
7 darab balatoni emlékkupica, piros pöttyös, m: 4 cm
3 600 HUF
3373329
11867
491
Alteste Volkstedt 2 darab balerina és egy bohóc. Jelzett, szoknyákon és hangszeren sérüléssel, m: 14,5 cm
8 000 HUF
3373325
11868
491
Alteste Volkstedt kakadu. Jelzett, hibátlan, m: 15 cm
8 000 HUF
3365881
11869
491
Pickwick narancs kiöntő és 2 gyümölcsmintás csésze alátéttel. Jelzett, minimális kopással.
5 000 HUF
3371698
11870
491
4 darab régi német porcelán gyerekjáték figura, közte sérüléssel, m: 7,5 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m