Number of items: 511

Cseh Alt Wien tányér mitológiai jelenettel, matricás, jelzett, kopással 19 cm
12028.

3 000 HUF

12029.

4 000 HUF

Antik fajansz leveses tál, kézzel festett, hibátlan d: 22 cm
12030.

2 600 HUF
7,05

12031.

1 200 HUF

Wallendorf dísztál, Berlin látképével, jelzett, hibátlan, d: 27,5 cm
12032.

2 000 HUF

12033.

3 000 HUF

12034.

2 000 HUF

12035.

2 400 HUF

12036.

3 600 HUF
9,76
11,25

12037.

2 000 HUF

3 darab régi porcelán kanna, fém hőtartó résszel, egyik jelzett, kettő darabon repedéssel, m: 16-24 cm
12038.

4 400 HUF
11,92
13,75

12039.

15 000 HUF
40,65
46,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF