Number of items: 511
3371693
11871
491
8 darabos kínai mintás gyermekjáték porcelán szett, h: 10 cm aaltt
3 600 HUF
3371670
11872
491
Karlsbad kétszemélyes lágytojáskínáló, jelzett kopással, 15x11 cm
3 000 HUF
3371668
11873
491
4 darab jelzett német porcelánvirág, sérüléssel, m: 9 cm alatt
2 800 HUF
3371655
11874
491
Gzhel tyúk figurális tojáskínáló, jelzett, 17x15 cm
3 600 HUF
3371646
11875
491
cca 1915 PLS Imperial alma 2 darab csésze alátéttel, jelzett, kis kopással, d: 11 cm
3 000 HUF
3371644
11876
491
Cmielow márványmintás csésze alátéttel, jelzett, kopott, d: 11 cm
2 000 HUF
3371873
11877
491
5 darab kutya figura, zömmel jelzett, m: 18 cm alatt
4 000 HUF
3371625
11878
491
Schaubach Kunst sárkánymintás váza, jelzett, kis kopással, m: 14 cm
3 000 HUF
3372291
11879
491
Cauldon angol szecessziós tál, Hüttl Tivadar M. Kir. Udvari Beszállító jelzésével, kopással, d: 24,5 cm
2 800 HUF
3371763
11880
491
Alföldi utasellátó? váza, jelzett, m: 20 cm
2 000 HUF
3371744
11881
491
Alföldi kancsó, "Orvostudományi Egyetem Szeged" felirattal, jelzett, kis kopással, m: 20 cm
2 600 HUF
3372064
11882
491
Cseh alt wien historizáló jelenetes dísztál, jelzett, kézzel festett, hibátlan, d: 23 cm
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m