Number of items: 511

8 darabos kínai mintás gyermekjáték porcelán szett, h: 10 cm aaltt
11871.

3 600 HUF
9,76
11,25

Karlsbad kétszemélyes lágytojáskínáló, jelzett kopással, 15x11 cm
11872.

3 000 HUF

4 darab jelzett német porcelánvirág, sérüléssel, m: 9 cm alatt
11873.

2 800 HUF

Gzhel tyúk figurális tojáskínáló, jelzett, 17x15 cm
11874.

3 600 HUF
9,76
11,25

cca 1915 PLS Imperial alma 2 darab csésze alátéttel, jelzett, kis kopással, d: 11 cm
11875.

3 000 HUF

Cmielow márványmintás csésze alátéttel, jelzett, kopott, d: 11 cm
11876.

2 000 HUF
18

5 darab kutya figura, zömmel jelzett, m: 18 cm alatt
11877.

4 000 HUF

Schaubach Kunst sárkánymintás váza, jelzett, kis kopással, m: 14 cm
11878.

3 000 HUF

Cauldon angol szecessziós tál, Hüttl Tivadar M. Kir. Udvari Beszállító jelzésével, kopással, d: 24,5 cm
11879.

2 800 HUF

Alföldi utasellátó? váza, jelzett, m: 20 cm
11880.

2 000 HUF

Alföldi kancsó, "Orvostudományi Egyetem Szeged" felirattal, jelzett, kis kopással, m: 20 cm
11881.

2 600 HUF
7,05

Cseh alt wien historizáló jelenetes dísztál, jelzett, kézzel festett, hibátlan, d: 23 cm
11882.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF