https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Chinaware / Porcelain
Number of items: 511
Auction is over! Item soon called at the auction hall
3372677
11688
491
0
6000
Chinaware / Porcelain
Artworks & Paper
1
Herendi Apponyi mintás szív alakú, bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan 8x7 cm
Starting price:
6 000 HUF
3372679
11689
491
0
16000
Chinaware / Porcelain
Artworks & Paper
1
Herendi Viktória mintás cukortartó, plasztikus citromfogóval, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 13x8,5x9,5 cm
Starting price:
16 000 HUF
3379262
11690
491
0
9000
Chinaware / Porcelain
Artworks & Paper
1
Herendi csipkebogyó mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 12 cm, m: 10 cm
The item is not available
Starting price:
9 000 HUF
3264909
11691
491
0
18000
Chinaware / Porcelain
Artworks & Paper
1
Herendi festett porcelán kép virág ábrázolással, jelzett, keretbe foglalva, cca 15x10 cm, kerettel 29x24 cm
Starting price:
18 000 HUF
3371032
11692
491
0
9000
Chinaware / Porcelain
Artworks & Paper
1
Herendi Viktória mintás füles kínáló tál rózsákkal. Kézzel festett, jelzett, egyik füle ragasztott 33x17 cm
The item is not available
Starting price:
9 000 HUF
3369196
11693
491
0
3000
Chinaware / Porcelain
Artworks & Paper
1
Herendi 2 darab kiöntő. Jelzés nélkül, fehér, m: 13-14 cm
Starting price:
3 000 HUF
3368738
11694
491
0
10000
Chinaware / Porcelain
Artworks & Paper
1
Herendi turul. Jelzett, kézzel festett, egyik tolla ragasztott, m: 32 cm
Starting price:
10 000 HUF
3368126
11695
491
0
15000
Chinaware / Porcelain
Artworks & Paper
1
Herendi Viktória mintás váza. Jelzett, kis aranykopással, m: 15 cm
The item is not available
Starting price:
15 000 HUF
3368115
11696
491
0
20000
Chinaware / Porcelain
Artworks & Paper
1
Herendi apponyi zöld mintás háromágú kétrészes gyertyatartó, jelzett, hibátlan, m: 22,5 cm
The item is not available
Starting price:
20 000 HUF
3368144
11697
491
0
5000
Chinaware / Porcelain
Artworks & Paper
1
Herendi madár. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 7,5 cm
Starting price:
5 000 HUF
3368146
11698
491
0
2000
Chinaware / Porcelain
Artworks & Paper
1
Herendi VBO mintás hamuzó, jelzett, hibátlan, h: 11,5 cm
Starting price:
2 000 HUF
3368145
11699
491
0
8000
Chinaware / Porcelain
Artworks & Paper
1
Herendi Viktória mintás mokkás csésze és tálka, jelzett, hibátlan, d: 12 cm
Starting price:
8 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
|
up to 1.000 HUF
|
100 HUF
|
|
up to 5.000 HUF
|
200 HUF
|
|
up to 10.000 HUF
|
500 HUF
|
|
up to 20.000 HUF
|
1.000 HUF
|
|
up to 50.000 HUF
|
2.000 HUF
|
|
up to 100.000 HUF
|
5.000 HUF
|
|
up to 200.000 HUF
|
10.000 HUF
|
|
up to 500.000 HUF
|
20.000 HUF
|
|
up to 1.000.000 HUF
|
50.000 HUF
|
|
up to 2.000.000 HUF
|
100.000 HUF
|
|
up to 5.000.000 HUF
|
200.000 HUF
|
|
up to 10.000.000 HUF
|
500.000 HUF
|
|
over 10.000.000 HUF
|
1.000.000 HUF
|
further page navigation
Auction house
-
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
-
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
-
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
-
E-mail
:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
-
-
Opening hours:
-
Monday: 12-17
-
Tuesday-Wednesday: 10-17
-
Thursday: 10-19
-
Friday: closed
-
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment