https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Chinaware / Porcelain

Number of items: 511

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Herendi Apponyi mintás szív alakú, bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan 8x7 cm
1
11688.

Herendi Apponyi mintás szív alakú, bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan 8x7 cm

 
Sold
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
1
 
Herendi Viktória mintás cukortartó, plasztikus citromfogóval, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 13x8,5x9,5 cm
1
11689.

Herendi Viktória mintás cukortartó, plasztikus citromfogóval, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 13x8,5x9,5 cm

 
Sold
Starting price:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Number of bids:
1
 
Herendi csipkebogyó mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 12 cm, m: 10 cm
1
11690.

Herendi csipkebogyó mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 12 cm, m: 10 cm

 
The item is not available
Starting price:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Number of bids:
0
 
Herendi festett porcelán kép virág ábrázolással, jelzett, keretbe foglalva, cca 15x10 cm, kerettel 29x24 cm
1
11691.

Herendi festett porcelán kép virág ábrázolással, jelzett, keretbe foglalva, cca 15x10 cm, kerettel 29x24 cm

 
Sold
Starting price:
18 000 HUF
48,78
EUR
,
56,25
USD
Number of bids:
7
 
Herendi Viktória mintás füles kínáló tál rózsákkal. Kézzel festett, jelzett, egyik füle ragasztott 33x17 cm
1
11692.

Herendi Viktória mintás füles kínáló tál rózsákkal. Kézzel festett, jelzett, egyik füle ragasztott 33x17 cm

 
The item is not available
Starting price:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Number of bids:
0
 
Herendi 2 darab kiöntő. Jelzés nélkül, fehér, m: 13-14 cm
1
11693.

Herendi 2 darab kiöntő. Jelzés nélkül, fehér, m: 13-14 cm

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
9
 
Herendi turul. Jelzett, kézzel festett, egyik tolla ragasztott, m: 32 cm
1
11694.

Herendi turul. Jelzett, kézzel festett, egyik tolla ragasztott, m: 32 cm

 
Sold
Starting price:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Number of bids:
1
 
Herendi Viktória mintás váza. Jelzett, kis aranykopással, m: 15 cm
1
11695.

Herendi Viktória mintás váza. Jelzett, kis aranykopással, m: 15 cm

 
The item is not available
Starting price:
15 000 HUF
40,65
EUR
,
46,88
USD
Number of bids:
0
 
Herendi apponyi zöld mintás háromágú kétrészes gyertyatartó, jelzett, hibátlan, m: 22,5 cm
1
11696.

Herendi apponyi zöld mintás háromágú kétrészes gyertyatartó, jelzett, hibátlan, m: 22,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Number of bids:
0
 
Herendi madár. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 7,5 cm
1
11697.

Herendi madár. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 7,5 cm

 
Sold
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
9
 
Herendi VBO mintás hamuzó, jelzett, hibátlan, h: 11,5 cm
1
11698.

Herendi VBO mintás hamuzó, jelzett, hibátlan, h: 11,5 cm

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
3
 
Herendi Viktória mintás mokkás csésze és tálka, jelzett, hibátlan, d: 12 cm
1
11699.

Herendi Viktória mintás mokkás csésze és tálka, jelzett, hibátlan, d: 12 cm

 
Sold
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
13
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment