Number of items: 511
3328788
11675
491
Herendi Apponyi zöld mintás fedeles kínáló, jelzett, hibátlan, 18x11 cm
12 000 HUF
3378218
11676
491
Herendi Viktória mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 8 cm
6 000 HUF
3365884
11677
491
Herendi óherendi kis kosár asztaldísz, jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm
8 000 HUF
3371690
11678
491
Zsolnay lepkemintás tányér, jelzett, kopott, d: 15 cm
2 000 HUF
3371674
11679
491
3400
2 darab Herendi hamuzó, közte Agrimpex felirattal, jelzett, kopott, d: 15 cm, egyik repedt.
3 400 HUF
3372134
11681
491
Herendi Viktória mintás váza, jelzett, kézzel festett, m: 15,5 cm
10 000 HUF
3369388
11682
491
Herendi rózsa. Kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal, 8 cm
3 000 HUF
3369383
11683
491
3 db Herendi porcelán tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlanok 8-14 cm
7 000 HUF
3369391
11684
491
Herendi rózsa. Kézzel festett, jelzett, hiánnyal 16 cm
2 400 HUF
3370074
11685
491
24000
Herendi óherendi bécsirózsa mintás kaspó, jelzett, kis kopottsággal, m:16 cm, d: 19 cm
24 000 HUF
3370139
11686
491
Herendi hecsedli mintás tálca, kézzel festett, jelzett, hibátlan 28 cm
8 000 HUF
3370138
11687
491
Herendi hecsedli mintás kínáló tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan 26 cm
6 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m