Number of items: 511

Herendi Apponyi zöld mintás fedeles kínáló, jelzett, hibátlan, 18x11 cm
11675.

12 000 HUF

Herendi Viktória mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 8 cm
11676.

6 000 HUF

Herendi óherendi kis kosár asztaldísz, jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm
11677.

8 000 HUF

Zsolnay lepkemintás tányér, jelzett, kopott, d: 15 cm
11678.

2 000 HUF

2 darab Herendi hamuzó, közte Agrimpex felirattal, jelzett, kopott, d: 15 cm, egyik repedt.
11679.

3 400 HUF
9,21
10,63

Herendi Viktória mintás váza, jelzett, kézzel festett, m: 15,5 cm
11681.

10 000 HUF

Herendi rózsa. Kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal, 8 cm
11682.

3 000 HUF

3 db Herendi porcelán tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlanok 8-14 cm
11683.

7 000 HUF
18,97
21,88

Herendi rózsa. Kézzel festett, jelzett, hiánnyal 16 cm
11684.

2 400 HUF

Herendi óherendi bécsirózsa mintás kaspó, jelzett, kis kopottsággal, m:16 cm, d: 19 cm
11685.

24 000 HUF
65,04
75,00

Herendi hecsedli mintás tálca, kézzel festett, jelzett, hibátlan 28 cm
11686.

8 000 HUF

Herendi hecsedli mintás kínáló tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan 26 cm
11687.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF