Number of items: 511
3369257
11907
491
Mariazell emlékbögre, jelzett, kis kopással, m: 9 cm
1 600 HUF
3369330
11908
491
2 darab historizáló csésze alátéttel, jelzés nélkül, d: 11 cm
3 000 HUF
3369340
11909
491
6500
Lomonosov madár pár, jelzett, hibátlan, h: 10 cm
6 500 HUF
3369380
11910
491
Lomonosov 4 darab csésze alátéttel, jelzett, hibátlan, d: 13 cm
4 000 HUF
3369382
11911
491
3200
Orosz porcelán medve italos üveg, levehető fejjel, jelzett, hibátlan, m: 28 cm
3 200 HUF
3369389
11912
491
Lomonosov "Feltámadás" húsvéti dísztányér, jelzett, hibátlan, d: 20 cm
5 000 HUF
3369393
11913
491
Lomonosov "The Night" dísztányér, jelzett, hibátlan, d: 20 cm
5 000 HUF
3369402
11914
491
7 darabos orosz porcelán tétel, jelzett, m: 14 cm alatt
3 000 HUF
3369376
11915
491
Lomonosov "Falu a tavon" csésze alátéttel, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában, d: 15 cm
8 000 HUF
3369366
11916
491
Lomonosov kiöntő pár, jelzett, hibátlan, m: 10 cm
3 000 HUF
3369364
11917
491
Imperial Porcelain porcelán kanna, jelzett, hibátlan, m. 12,5 cm
3 000 HUF
3369361
11918
491
Lomonosov 2 csokoládés fedeles csésze alátéttel, jelzett, hibátlan, m: 13 cm
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m