Number of items: 511
3374460
11736
491
Zsolnay pillangó mintás kisváza, jelzett, hibátlan, m: 6 cm
3 000 HUF
3374473
11737
491
Zsolnay pillangó mintás tálka, jelzett, hibátlan, d: 12 cm
2 400 HUF
3374848
11738
491
Zsolnay szarvas. Jelzett, hibátlan, 12x11 cm
2 000 HUF
3374819
11739
491
Zsolnay búzavirág mintás szív alakú ékszeres tálka. Jelzett, hibátlan, 12x8,5 cm
2 800 HUF
3372414
11740
491
Zsolnay kisplasztika - Álló bölény. Eozinmázakkal bevont öntött finomfajansz. Jelzett, minimális karcokkal, h: 24x15 cm
5 000 HUF
3372616
11741
491
Zsolnay 2 darab patikai mérőedény, 2000 gr, 500 gr, jelzett, m: 13-18 cm
3 000 HUF
3372694
11742
491
Zsolnay pillangó mintás ékszeres tálka, jelzett, hibátlan, 11x7 cm
2 600 HUF
3369381
11743
491
Zsolnay furulyázó juhász. Kézzel festett, jelzett, egy ág ragasztott. 23x21 cm
3 000 HUF
3369385
11744
491
15000
Zsolnay kisplasztika - kislány birkával. Terv.: Sinkó András, eozin mázakkal festett öntött finomfajansz, savmaratott felületű. Jelzett, hibátlan, m: 7,5 cm
15 000 HUF
3369869
11745
491
4 000 HUF
3369867
11746
491
Zsolnay virágmintás bonbonier, jelzett, hibátlan, 10x10 cm
4 000 HUF
3369866
11747
491
5500
Zsolnay ritka virágmintás bonbonier, jelzett, hibátlan, 10x10 cm
5 500 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m