Number of items: 511

Zsolnay pillangó mintás kisváza, jelzett, hibátlan, m: 6 cm
11736.

3 000 HUF

Zsolnay pillangó mintás tálka, jelzett, hibátlan, d: 12 cm
11737.

2 400 HUF

Zsolnay szarvas. Jelzett, hibátlan, 12x11 cm
11738.

2 000 HUF

Zsolnay búzavirág mintás szív alakú ékszeres tálka. Jelzett, hibátlan, 12x8,5 cm
11739.

2 800 HUF

Zsolnay kisplasztika - Álló bölény. Eozinmázakkal bevont öntött finomfajansz. Jelzett, minimális karcokkal, h: 24x15 cm
11740.

5 000 HUF
30

Zsolnay 2 darab patikai mérőedény, 2000 gr, 500 gr, jelzett, m: 13-18 cm
11741.

3 000 HUF
10

Zsolnay pillangó mintás ékszeres tálka, jelzett, hibátlan, 11x7 cm
11742.

2 600 HUF
7,05

Zsolnay furulyázó juhász. Kézzel festett, jelzett, egy ág ragasztott. 23x21 cm
11743.

3 000 HUF

Zsolnay kisplasztika - kislány birkával. Terv.: Sinkó András, eozin mázakkal festett öntött finomfajansz, savmaratott felületű. Jelzett, hibátlan, m: 7,5 cm
11744.

15 000 HUF
40,65
46,88
25

11745.

4 000 HUF

Zsolnay virágmintás bonbonier, jelzett, hibátlan, 10x10 cm
11746.

4 000 HUF

Zsolnay ritka virágmintás bonbonier, jelzett, hibátlan, 10x10 cm
11747.

5 500 HUF
14,91
17,19

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF