Number of items: 511
3376110
11724
491
Zsolnay pillangó mintás tálka, jelzett, hibátlan, d: 12 cm
2 800 HUF
3374194
11725
491
Zsolnay apróvirág mintás szervírozó szett, tejkiöntő, cukortartó, kiöntő jelzett, kis kopással, m: 16 cm
4 000 HUF
3375453
11726
491
6500
Zsolnay nagy méretű népies mintás váza. Matricás, jelzett, kis kopással, m: 30 cm
6 500 HUF
3375854
11727
491
Zsolnay ezüstözött szélű 12 személyes szendvicses készlet, jelzett, tálcán kopással, tálak d: 15 cm, tálca 40x6 cm
4 000 HUF
3374458
11728
491
Zsolnay virágmintás bonbonier, jelzett, hibátlan, d: 9 cm
2 800 HUF
3375466
11729
491
Zsolnay 3 darab nyúl, jelzett, hibátlan, m: 6 cm alatt
5 000 HUF
3374380
11730
491
Zsolnay eozin mázas kút, jelzett, lepattanással, m: 13,5 cm
2 600 HUF
3374462
11731
491
Zsolnay pillangó mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 16 cm
7 000 HUF
3373443
11732
491
Herendi virágcsokor mintás váza m: 16 cm + kis fedeles váza lepattanással, m: 9 cm, jelzett.
9 000 HUF
3374463
11733
491
Zsolnay pillangó mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 15 cm
7 000 HUF
3374465
11734
491
Zsolnay virágmintás váza, jelzett, hibátlan, m: 19,5 cm
5 000 HUF
3374467
11735
491
2200
Zsolnay búzavirág mintás tálka, jelzett, hibátlan, d: 12 cm
2 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m