Books: Travelling, Local History Number of items: 346
3491380
22216
522
Books: Travelling, Local History
Emile Poumon - Marcel Depelsenaire: Bruxelles témoignages du passé. Bruxelles, 1977., Office International de Libraire. Francia nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, az elülső borító és az első 4 lap alján szöveget nem érintő hiánnyal, foltos borítóval. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3491384
22217
522
Frantisek Fiala:Státne banské múzeum Dionyza Stúra, v Banskej Stiavnici. Le musée minier d'État Dionyz Stúr a Banská Stiavnica. Banská Stiavnica (Selmecbánya), 1937., 31 p. Szlovák nyelven. Kiadói papírkötés, szakadt. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3491390
22218
522
M. Kir. József Nádor Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem tájékoztatója az 1944/45. tanévre. Bp., (1944.), "Pátria", 166+1 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval. + 1939 A Budapesti M. Kir. Középiskolai Tanárképzőintézet évkönyve az 1938-39. tanévre. Bp., 1939., M. Kir. Egyetemi-ny. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3491391
22219
522
Évkönyve a Pannonhalmi Szent Benedek-Rend Soproni Szent Asztrik Kat. Gimnáziumának 1942/43. iskolai évéről. Sopron, 1943, Királyi Nyomda, 1 t.+80+1 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3491394
22220
522
Megyer József: Piarista földrajz. Vademecum-füzetek 11. Szeged, 1943, Szegedi Piarista Diákszövetség, 30+1 p. Kiadói papírkötés, hajtásnyommal, hiányos, sérült címlappal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3491495
22221
522
Palotás Rezső: Párizs: A város tükrei. DEDIKÁLT! Bp. - Neuilly sur Seine, 1987., Artunion - Széchenyi. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3492195
22222
522
Juhász Vilmos: A régi és az új Európa atlasza. Szerk.: - -. Bp., é.n., Dante, 115+1 p.+9 (térképek, egy előtt hártyapapírral) t. +3 (táblázatok/ábrák,2 levélen) t. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, a hártyapapír szélén kis sérüléssel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3492473
22223
522
Kókai Sándor: Bihar vármegye vonzásközpontjai a XIX. század közepén. Történeti Földrajzi Tanulmányok 4. Nyíregyháza, 1997., Bessenyei György Tanárképző Főiskola, 2+18+6 p. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3504208
22224
522
Erős Zoltán: Magyar irodalmi helynevek A-tól Z-ig. Bp., 1985, Móra. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. + Kelényi György: Kastélyok, kúriák, villák. Építészeti hagyományok. Bp., 1980, Corvina. 2., átdolgozott kiadás. D. Kerekes Emőke rajzaival és Dobos Lajos fotóival. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3504430
22225
522
Komarnicki Gyula: A Magas-Tátra hegyvilága. (Hegymászó- és turistakalauz.) 1-4., 6-7. kötetek. (Az 5. kötet hiányzik.) Bp., 1985, Sport. Második, javított kiadás. Kiadói papírkötés, az 1. kötetben térkép-melléklettel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3504439
22226
522
Nemere István: Székely nép története. Anno Kiadó, MMVI. Illusztrált kiadói kemény kötésben + Váradi Péter Pál, Gaál Anikó: Erdély - Székelyföld. Korond és vidéke. Bp., 1994, KÖZDOK. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3504577
22227
522
Banner János. A békési magyarság népi építkezése. Bp., 1910, Hornyánszky-ny., 23+[1] p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói tűzött papírkötés, foltos, sérült borítóval, a lapok sarkán ázásnyommal, tulajdonosi bejegyzéssel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
further page navigation Auction house