Books: Travelling, Local History

Number of items: 346

Czoma László (szerk.): Tanulmányok Rákospalota-Pestújhely történetéből. Bp., 1974, XV. kerületi Tanács Végrehajtó Bizottsága, 628 p.+ 56 (fekete-fehér fotók) t. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 2500 példányban.
22336.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
600 HUF
1,63
1,88
Minimum bid:
600 HUF
600 700 800
Frantisek Flos: Orchideavadászok. Ford.: Soós István. (Prága, 1960), Artia, 228+(8) p. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, az elülső szennylapon ajándékozási bejegyzéssel.
22337.

Available for bidding
600 HUF
1,63
1,88
Minimum bid:
600 HUF
600 700 800
22338.

Available for bidding
600 HUF
1,63
1,88
Minimum bid:
600 HUF
600 700 800
22339.

Available for bidding
600 HUF
1,63
1,88
Minimum bid:
600 HUF
600 700 800
22340.

Available for bidding
600 HUF
1,63
1,88
Minimum bid:
600 HUF
600 700 800
22341.

Available for bidding
500 HUF
1,36
1,56
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700
22342.

Available for bidding
500 HUF
1,36
1,56
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700
Würzburger, Eugen - Grävell, Walter: Otto Hübners Geographisch-statistische Tabellen aller Länder der Erde. 67. Jahrgang. Neu bearbeitet und abgeschlossen im Dezember 1923 von - - . Wien, 1924, L. W. Seidel &amp; Sohn, XI+153 p. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült borítóval és gerinccel, intézményi bélyegzőkkel.
22343.

Available for bidding
500 HUF
1,36
1,56
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700
3 db idegen nyelvű útikönyv: Plan de Paris par Arrondissement.; Woerl, Leo: Illustrierter Führer durch Rom und Umgebung.; Pehr, Franz: Kärnten. Ein Handbüchlein für Heimische und Fremde. Francia ill. német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés / papírkötés, változó állapotban, sérülésekkel.
22344.

Available for bidding
500 HUF
1,36
1,56
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700
22345.

Available for bidding
400 HUF
1,08
1,25
Minimum bid:
400 HUF
400 500 600

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events