Budapesti hivatali útmutató. Szerk.: Dr. Berecz Sándor. Kézikönyv a Székesfővárosi Közhivatalokkal kapcsolatos összes közigazgatási tudnivalókról. Bp., 1939, Athenaeum, 410+1 p. + 8 (fekete-fehér képtáblák) t. 4., bővített és javított kiadás. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, a hátsó borítón törésnyommal, egy lapon javítással, foltos.
Csonka Sándor: Kőbánya közúti közlekedésének története. I. rész. Bp., 1987, Budapest X. ker. Tanács Végrehajtó Bizottsága, 80 p.+ 20 (kétoldalas) t. Egyetlen kiadás. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a védőborítón (kisebb mértékben a borítón is) ázásnyomokkal.
Erődi Béla: A fáraók országában. Bp., 1910, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 240 p. Második kiadás. Szövegközti és egészoldalas képekkel illusztrálva. Átkötött félvászon-kötésben, kissé viseltes állapotban, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal, hiányzó térképpel.
Untamed Australia. Chatswood, 1972, Australian Universities Press, 32 p. Színes fotókkal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kisebb sérüléssel.