Bodor Antal: Hogyan lássuk el olcsó, friss élelemmel Nagy-Budapestet? Budapest környéke gazdasági átszervezése. Bp., 1945, szerzői kiadás (Székesfővárosi háziny.), 21 p. Kiadói tűzött papírkötés, foltos borítóval, a borító közepén törésnyommal.
"Nostra." 1352-1858. A 140 éves Márianosztrai Fegyház és Börtön jubileumi évkönyve 1998. Márianosztra, 1998., Márianosztrai Fegyház és Börtön. Kiadói papírkötés.
Szegedtől Szegedig Antológia. Tisza hangja. 2000+2002. Főszerk.: Simai Mihály. A 2000-es antológia, Tritz Árpád, Vangel Edit, Turi Tímea és Takács Tibor, és egy azonosítatlan személy által DEDIKÁLT példány! Szeged, 2000-2002, Bába és Társai Kft - Szegedi Írók Társasága. Kiadói papírkötések, az egyik hátsó borítója foltos, a másik kissé kopott.
Grüsse aus dem alten Budapest - Budapesti üdvözlet. Szerk.: Kollin Ferenc. A régi Budapest korabeli képeslapok és reklámok tükrében. Bp., 1988, Helikon. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói kartontokban.
Budina Sámuel históriája magyarul és latinul Szigetvár 1566. évi ostromáról. Ford. és jegyzetekkel ellátta: Molnár Imre. Szigetvári Baráti Kör kiadványa 6. sz. + Szelaniki Musztafa leírása Szigetvár ostromáról. Szigetvári Baráti Kör kiadványa 7. sz. Ford. és jegyzetekkel kísérte: Thury József. Molnár Imre, a Várbaráti Kör elnöke bevezetőjével. Szigetvár, 1978-1979.,Szigetvári Baráti Kör. Kiadói papírkötés.