Books: Travelling, Local History

Number of items: 346

Bodor Antal: Hogyan lássuk el olcsó, friss élelemmel Nagy-Budapestet? Budapest környéke gazdasági átszervezése. Bp., 1945, szerzői kiadás (Székesfővárosi háziny.), 21 p. Kiadói tűzött papírkötés, foltos borítóval, a borító közepén törésnyommal.
22276.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Soproni anziksz. Gyűrű Ernő gyűjteményéből. 2002, Quint. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
22277.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Csákányi Lajos - Götze Krisztina: Rózsadomb és vidéke tegnap és ma. H.n., é.n., C+S. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
22278.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
"Nostra." 1352-1858. A 140 éves Márianosztrai Fegyház és Börtön jubileumi évkönyve 1998. Márianosztra, 1998., Márianosztrai Fegyház és Börtön. Kiadói papírkötés.
22279.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Szegedtől Szegedig Antológia. Tisza hangja. 2000+2002. Főszerk.: Simai Mihály. A 2000-es antológia, Tritz Árpád, Vangel Edit, Turi Tímea és Takács Tibor, és egy azonosítatlan személy által DEDIKÁLT példány! Szeged, 2000-2002, Bába és Társai Kft - Szegedi Írók Társasága. Kiadói papírkötések, az egyik hátsó borítója foltos, a másik kissé kopott.
22280.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Dercsényi Dezső, Gerő László: A sárospataki Rákóczi-vár. Magyar Műemlékek. Bp., 1953, Képzőművészeti Alap. Első kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, címlap hiányzik! . Megjelent 2051 példányban.
22281.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
22282.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
22283.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
22284.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
22285.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
22286.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
22287.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events