Books: Travelling, Local History Number of items: 346
3275175
22180
522
Books: Travelling, Local History
5 db Esztergom és Komárom-Esztergom megye helytörténeti kiadvány: Esztergom évlapjai (Annales Strigonienses) 1979.; Komárom megye bemutatkozik.; Könyvek és oklevelek Esztergomról (kiállítási katalógus); Huba László: Esztergom.; Esztergom (orosz nyelvű idegenforgalmi prospektus). Vegyes állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3414611
22181
522
Varsányi Péter István: Fejezetek a Soproni Evangélikus és Állami Tanítóképző Történetből. - (1921-1957) Sopron, 2008. 218p. Kiadói papírborítóval. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3417618
22182
522
Jeszenszky Sándor: Szép Budapest. Bp. 1928. Athenaeum. 223 l. A borító Balogh Rudolf munkája. Fűzve, illusztrált kiadói borítékban, gerincen kis sérüléssel {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3418360
22183
522
Albertirsai Képeslapok. Albertirsa, 1996. Szerk.: Kisfaludi Péter, Major Judit, írta Szántó József. Lapok kijárnak. 93. old. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3421996
22184
522
Jakucs László: A Békebarlang felfedezése. Bp., 1953, Művelt Nép, kopott félvászon kötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3446069
22185
522
Rexa Dezső: Százesztendős Pest-Budai képeskönyvetske. [Bp., 1940], Officina. Kiadói félvászon papírkötésben, gerincen enyhe sérüléssel {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3450806
22186
522
Gaál István: Szép magyar tájak. Budapest, 1944, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. 415p Kiadói félvászon kötés, {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3465690
22187
522
2 db könyv: Ungváry Jenő (szerk.): Üdvözlet Kőbányáról! (Régi kőbányai képeslapok) Bp., 1999. Delta Kft. Kiadói kartonált papírkötés + Dr. Losonci Miklós: Kőbányai utcák, utak, terek, parkok története. Bp., 1985. Kossuth Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3465694
22188
522
Gönczi Ambrus - Winkelmayer Zoltán (szerk.): 220 év, 220 kép - Pillanatfelvételek Ferencváros múltjából Bp., 2012. Budapest Főváros IX. KerületmFerencváros Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötés {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3465710
22189
522
2 db könyv: Dr. Bach Frigyes: Az eltűnt gyógyvíz nyomában... Bp., 1993(?). Hygieia alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés + Kiss Veronika, Nagy Zoltán (szerk.): Magyar fürdőalmanach Bp., 2004. Magyar fürdőszövetség. Kiadói kartonált papírkötés {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3465737
22190
522
4 db könyv: Kiállítási katalógus: Kiscelli múzeum - Fővárosi képtár Bp., Kiscelli Múzeum. Kiadói papírkötés + Vendel-Mohay Lajosné: "Áll a régi ház még..." Szekszárd, 1983. Szekszárdi nyomda. Kiadói papírkötés + Dr. György Lajosné: Egyszer volt Dél-Buda Bp., 2000. Folpress Nyomdaipari Kft. Kiadói papírkötés + Dercsényi Balázs (szerk.): Budapest (német nyelvű) Bp., 1993 Mehávia kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3465954
22191
522
Kispest, a főváros XIX. kerülete. Bp., 1985, Fővárosi Nyomdaipari Vállalat, 23+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
further page navigation Auction house