Books: Travelling, Local History

Number of items: 346

Pócsmegyer táj- és néptörténete. Csengő-Tschörner András (1944- ), Pócsmegyer díszpolgára által dedikált példány. Pócsmegyer, 2010, Pócsmegyer Község Önkormányzata, 171+[1] p.+ 40 p. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
22132.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
22133.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
22134.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Bunyitay Vincze: A váradi püspökség története. I. köt. Nagyvárad, 1999, Imprimeria de Vest-ny. Az 1883-as kiadás hasonmás kiadása 473p.. Kiadói műbőr-kötés.
22135.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Kós Károly: Erdély. Kulturtörténeti vázlat. Bp.,[1929.],Genius,(Révai-ny.), 88 p.+60 (Erdély témájú linómetszetek 38 levélen) t. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval,
22136.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Jerusalem Old Jewish Postcards. Szerk.: Toronyi, Zsuzsa. Erdei Grünwald Mihály jegyzeteivel. Bp., 1999., Magyar Könyvklub. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban.;
22137.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Barabás Rudolfné: Kisújszállás népoktatásának története a XVIII. századtól a XX. század közepéig. Szolnok, 1999. Kiadói papírkötésben, szerzői dedikációval
22138.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Isoz Kálmán: Buda és Pest zenei művelődése (1686-1873) - I. kötet (A 18-ik század) Bp., 1926. Magyar Népszínházi Bizottmány 227p. Kiadói papírborítóval, foltos
22139.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Lajtha Edgár: Japán tegnap, ma és holnap. Bp., 1936, Dante, 292 p.+16 (kétoldalas fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói egészvászon-kötésben, foltos borító
22140.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Víg Márta: Kunhegyesiek az első- és a második világháborúban (1914-1945). Kunhegyesi helytörténeti füzetek 14. Kunhegyes, 2016, Kunhegyesiek Baráti Köre, 456 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés.
22141.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
22142.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Paris et sa proche banlieue. Paris, 1963, Libraire Hachette. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban, térképekkel.
22143.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events