Books: Travelling, Local History Number of items: 346
3507201
22036
522
Books: Travelling, Local History
Schréter Zoltán: A Borsod-Hevesi szén és lignitterületek bányaföldtani leírása. / Vadász Elemér: A borsodi színmedence bányaföldtani viszonyai. Bp., 1929, M. Kir. Földtani Intézet, 464 p.+ IX + I-IV, VI-VII t. +III t. +VIII t.+ II t. Mellékletben: V (vászonra kasírozva) t. Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, egy tábla mellékletben (vászonra kasírozva) pótolt, egy tábla hiányzik (I t.), részben foltos lapokkal, egy javított térképpel, az első (IX) tábla sérült, ceruzás aláhúzásokkal és bejegyzésekkel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3509897
22037
522
Harsányiné Schatz Margit: ... De Kálló szebb. Olvasókönyv Nagykálló történetéről, földrajzáról, irodalmi, zenei hagyományairól, legendáiról. Nagykálló, 1993, Polgármesteri Hivatal, 103+[1] p. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3467696
22038
522
4400
Belényesy Márta: Kultúra és tánc a bukovinai székelyeknél. A Magyar Néprajzi Társaság Könyvtára. Bp., 1958, Akadémiai. Megjelent 1000 példányban. Kiadói papírkötés, {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
3470966
22039
522
4600
Házi Jenő: Sopron szabad királyi város története. II. rész. 1-6. kötetek. Sopron, 1930-1943, Székely és Társa-ny. Kiadói papírkötés, változó, részben sérült, széteső állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 600 HUF
4 600 5 500 6 000
3417681
22040
522
Brehm, Alfred E. Az Északi-sarktól az Egyenlítőig. Népszerű előadások. Írta ~. Fordította Geőcze Sarolta és Paszlavszky József Bp., 1892. K. M. Természettudományi Társulat. VIII+(4)+476+(4) p.+17 t. {Természettudományi Könyvkiadó-Vállalat XLVIII. kötete} Kiadói, festett egészvászon kötésben, sérüléssel a gerincen, kötéstábla félig elvált {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3418147
22041
522
Hausel Sándor: Zalkod története. Zalkod, 2019. 207 p + 1 térkép melléklet. Számos szövegközti képpel. Kiadói papírkötésben, ritka . {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3418320
22042
522
Botka János: Kunhegyes város címere. Heraldikai monográfia. Kunhegyes, 1998. 125p. Kiadói kartonált papírkrötésben {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3450320
22043
522
Kazinczy Ferencz utazásai. Uj lenyomás. Pest, 1873. Ráth Mór. 261+(3) p. Korabeli, papírkötésben {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3466074
22044
522
Boros Péter: Szilvásvárad régi képeslapokon. Budapest, 2015, Magánkiadás. Kiadói kartonált papírkötés {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3466385
22045
522
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3466516
22046
522
Jászapáti képekben - Az 1850-es évektől az 1950-es évekig. Jászberény, 2004, Jászapátiak baráti Egyesülete. Kiadói papírkötés {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3466526
22047
522
Július Cmorej - Gaál Imre: Tornal'a na starých pohl'adniciach - Tornalja régi képes levelezőlapokon (magyar-szlovák). Poprad, 2006,Region poprad s. r. o. Kiadói kartonált papírkötés {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
further page navigation Auction house