Books: Travelling, Local History

Number of items: 346

Iancu Laura - Benedek Katalin: Magyarfalusi emlékek. Bp., 2005, MTA Néprajzi Kutatóintézet, 219 p. Kiadói kartonált papírkötés.
22060.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimum bid:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
Darnay László: A sümegi múzeumalapító. Darnay Kálmán (1864-1945) élete. A szerző által dedikált példány! Sümeg, 2009, Sümegi Fórum Alapítvány - Sümeg Város Önkormányzata, 193+[3] p. Kiadói kartonált papírkötés.
22061.

Available for bidding
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimum bid:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
Ligeti Lajos (szerk.): Mongolian studies - Bibliotheca orientalis Hungarica 14. Bp., 1970, Akadémiai. 590 p. Angol, német, mongol, francia és más nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, ceruzás jelölésekkel és jegyzetekkel. / in full line binding, in english, german, mongolian, french and other languagues.
22062.

Available for bidding
4 200 HUF
11,38
13,13
Minimum bid:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
22063.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Trogmayer Ottó: Das Bronzezeitliche Gräberfeld bei Tápé. Bp., 1975, Akadémiai. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
22064.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Székesfehérvári kalauz. Összeáll.: Marschall Rafael. Székesfehérvár, 1930., Székesfehérvár Szab. Kir. Város, (Debreczenyi István-ny.), 92 p. +32 (kétoldalas fekete-fehér képtáblák) t. + 1 (Székesfehérvár szabad királyi város belsőségének térképe, 1:10.000, Bp., M. Kir. Állami Térképszet, 52,5x49,5 cm) t. Philipp István rajzaival. Tóth Károly fényképész felvételeivel. Kiadói papírkötésben, kopott,szakadt borítóval, sérült gerinccel. Ritka!
22065.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
A Kunhegyesi Önkéntes tűzoltó Egyesület 1885-2000. Kunhegyes, 2014. Kunhegyes Kulturájáért. 68p. Kiadói kartonált papírkötésben. Számos illusztrációval. Dedikált!
22066.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Vörös Ildikó: Klotildliget. Bp., 2016. Rabb-Infomedia. 163p. Számos illusztrációval. Kiadói kartonált papírkötésben.
22067.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Foscari, Giulia: Elements of Venice. 2014, Lars Müller. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
22068.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Molnár Zoltán: Adatok Perbál történetéhez. Zsámbéki-medence Kiskönyvtára 1. Budapest, 1991, Szerzői kiadás. 111p + 6t Kiadói kartonált papírkötés, szövegközti és egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Megjelent 1000 példányban.
22069.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Szabó Emese szerk: Vásárhelykutastól Székkutasig. Székkutas, 2015. 313p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
22070.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Faa Judit Szabóné Vörös Györgyi: Séta a történelmi Veszprémben   Veszprém, 2017. 92p. Kiadói kartonált papírkötés.
22071.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events