Books: Travelling, Local History Number of items: 346
3509865
22060
522
4800
Books: Travelling, Local History
Iancu Laura - Benedek Katalin: Magyarfalusi emlékek. Bp., 2005, MTA Néprajzi Kutatóintézet, 219 p. Kiadói kartonált papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
3510158
22061
522
4800
Darnay László: A sümegi múzeumalapító. Darnay Kálmán (1864-1945) élete. A szerző által dedikált példány! Sümeg, 2009, Sümegi Fórum Alapítvány - Sümeg Város Önkormányzata, 193+[3] p. Kiadói kartonált papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
3381253
22062
522
4200
Ligeti Lajos (szerk.): Mongolian studies - Bibliotheca orientalis Hungarica 14. Bp., 1970, Akadémiai. 590 p. Angol, német, mongol, francia és más nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, ceruzás jelölésekkel és jegyzetekkel. / in full line binding, in english, german, mongolian, french and other languagues. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
3207951
22063
522
75 éves a Miskolc vasgyár kórház. Miskolc, 1976. 296 pld, Kiadói papírborítóval, egy lap kijár. Csak 300 pld! {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3396529
22064
522
Trogmayer Ottó: Das Bronzezeitliche Gräberfeld bei Tápé. Bp., 1975, Akadémiai. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3399874
22065
522
Székesfehérvári kalauz. Összeáll.: Marschall Rafael. Székesfehérvár, 1930., Székesfehérvár Szab. Kir. Város, (Debreczenyi István-ny.), 92 p. +32 (kétoldalas fekete-fehér képtáblák) t. + 1 (Székesfehérvár szabad királyi város belsőségének térképe, 1:10.000, Bp., M. Kir. Állami Térképszet, 52,5x49,5 cm) t. Philipp István rajzaival. Tóth Károly fényképész felvételeivel. Kiadói papírkötésben, kopott,szakadt borítóval, sérült gerinccel. Ritka! {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3418322
22066
522
A Kunhegyesi Önkéntes tűzoltó Egyesület 1885-2000. Kunhegyes, 2014. Kunhegyes Kulturájáért. 68p. Kiadói kartonált papírkötésben. Számos illusztrációval. Dedikált! {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3418334
22067
522
Vörös Ildikó: Klotildliget. Bp., 2016. Rabb-Infomedia. 163p. Számos illusztrációval. Kiadói kartonált papírkötésben. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3439364
22068
522
Foscari, Giulia: Elements of Venice. 2014, Lars Müller. Kiadói papírkötés, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3446072
22069
522
Molnár Zoltán: Adatok Perbál történetéhez. Zsámbéki-medence Kiskönyvtára 1. Budapest, 1991, Szerzői kiadás. 111p + 6t Kiadói kartonált papírkötés, szövegközti és egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Megjelent 1000 példányban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3447894
22070
522
Szabó Emese szerk: Vásárhelykutastól Székkutasig. Székkutas, 2015. 313p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3447903
22071
522
Faa Judit Szabóné Vörös Györgyi: Séta a történelmi Veszprémben Veszprém, 2017. 92p. Kiadói kartonált papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
further page navigation Auction house