Books: Travelling, Local History

Number of items: 346

Szekeres Sándor: Börzsönyliget története. Kismaros, 2015, Börzsönyligetiek Érdekképviseleti Egyesülete. Kiadói papírkötés
22048.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Boros Péter: Szilvásvárad régi képeslapokon. Budapest, 2015, Magánkiadás. Kiadói kartonált papírkötés
22049.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Gubányi Károly (1867-1935): Gubányi Károly: Ausztrália. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., [1915], Lampel R., (Wodianer F. és Fiai) Rt., 1 t.+ 4+253+3 p.+15 (fekete-fehér fotók) t. Szövegközti fekete-fehér fotókkal és térképekkel. Kiadói aranyozott, illusztrált félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kis kopással.
22050.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Csontos Pál: A tótkomlósi tűzoltóság története. [Tótkomlós, 2011], Tótkomlósi Önkéntes Tűzoltóság. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
22051.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Schmall Lajos: Adalékok székes Budapest főváros történetéhez. I-II. köt. (egybekötve). Bp., 1898-1899, Székes Főváros kiadása (Pesti Könyvnyomda Rt.), (8)+335 p. + 1 térk. (színes, kihajtható); (8)+379+(1) p. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, kissé sérült borítóval, volt könyvtári példány.
22052.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Dr. Vajda Gyula szerk.: Szolnok város és Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye címtára. Szolnok, 1932-1934, Faragó Sándor Könyvnyomdai Műintézete, átkötött kartonált papírkötés, borítón folttal, sérüléssel, lapokon folttal, első lapon beírással.
22053.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Szabó Zsigmond: Livingstone Dávid, Afrika hőse. Angolból átdolgozta: - - . Bp., é.n. [1923 előtt], Londoni Traktátus Társulat (Hornyánszky-ny.), 39+[1] p. Első kiadás. Kiadói tűzött papírkötés, nagyrészt jó állapotban, néhány kisebb lapszéli folttal. Ritka!
22054.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
vitéz Tiszaugi-Szabó Tamás: 80 éves az ,,öreg" híd. Tiszaugi életképek. A szerző által dedikált példány! [Kecskemét], 2009, szerzői kiadás, 280 p. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
22055.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
22056.

Available for bidding
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimum bid:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
22057.

Available for bidding
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimum bid:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
Komjáthy Kálmán: Én így láttam... szülővárosomnak, Körmendnek fél évszázadát (1939-1989.) DEDIKÁLT! Körmend, 1989., Körmend és Vidéke ÁFÉSZ, 284 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, foltos lapokkal.
22058.

Available for bidding
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimum bid:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
Barna János (szerk.): Szerencs és vidéke. Magyar városok monográfiája IX. Bp., 1931, Magyar Városok Monográfiája Kiadóhivatala, 153 p.+ 4 (fekete-fehér képek) t. Egyetlen kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, belül nagyrészt jó állapotban.
22059.

Available for bidding
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimum bid:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events