Available for bidding
22052.
Books: Travelling, Local History
5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD
5 000 HUF
Schmall Lajos: Adalékok székes Budapest főváros történetéhez. I-II. köt. (egybekötve). Bp., 1898-1899, Székes Főváros kiadása (Pesti Könyvnyomda Rt.), (8)+335 p. + 1 térk. (színes, kihajtható); (8)+379+(1) p. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, kissé sérült borítóval, volt könyvtári példány.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |