Available for bidding
22059.
Books: Travelling, Local History
4 800 HUF
13,01 EUR, 15,00 USD
5 000 HUF
Barna János (szerk.): Szerencs és vidéke. Magyar városok monográfiája IX. Bp., 1931, Magyar Városok Monográfiája Kiadóhivatala, 153 p.+ 4 (fekete-fehér képek) t. Egyetlen kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, belül nagyrészt jó állapotban.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |