https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Travelling, Local History

Number of items: 346

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Víg Márta: A kunhegyesi olvasókörökről, egyletekről, egyesületekről... (1867-1951) és a Kunhegyesiek Baráti Köréről. Kunhegyesi helytörténeti füzetek 9. Kunhegyes, 2010, Kunhegyesiek Baráti Köre, 339+[1] p. Kiadói papírkötés.
1
22168.

Víg Márta: A kunhegyesi olvasókörökről, egyletekről, egyesületekről... (1867-1951) és a Kunhegyesiek Baráti Köréről. Kunhegyesi helytörténeti füzetek 9. Kunhegyes, 2010, Kunhegyesiek Baráti Köre, 339+[1] p. Kiadói papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Czéh László: Püspökszilágy. Rövid helytörténeti leírás. Püspökszilágy, 1996, Püspökszilágyi Önkormányzat Képviselő Testülete. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 400 példányban.
1
22169.

Czéh László: Püspökszilágy. Rövid helytörténeti leírás. Püspökszilágy, 1996, Püspökszilágyi Önkormányzat Képviselő Testülete. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 400 példányban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Magyarországi utazások / Journeys Around Hungary Bp., 2012. Éghajlat. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval. csomagolt, új állapotban
1
22170.

Magyarországi utazások / Journeys Around Hungary Bp., 2012. Éghajlat. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval. csomagolt, új állapotban

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
I. Über den Gebirgsbau Mittelbündens and II: Über die Ausbreitung der Diluvialgletscher in der Schweiz. (= Beiträge zur geologischen Karte der Schweiz, herausgegeben von der Geologischen Commission der Schweiz. Naturforsch. Gesellschaft. Neue Folge 41 , des ganzen Werkes 71. Lieferung) Zyndel, F. und R. Frei, Bern, 1912. A. Francke. 59p + 5 kih t. Korabeli félvászon kötésben +  Geologische Bibliographie der Schweiz, 1900-1910, von dr. Emil Gogarten und dr. Walt. Hauswirth Bern, 1913. 412p. Kiadói félvászon kötésben
1
22171.

I. Über den Gebirgsbau Mittelbündens and II: Über die Ausbreitung der Diluvialgletscher in der Schweiz. (= Beiträge zur geologischen Karte der Schweiz, herausgegeben von der Geologischen Commission der Schweiz. Naturforsch. Gesellschaft. Neue Folge 41 , des ganzen Werkes 71. Lieferung)
Zyndel, F. und R. Frei, Bern, 1912. A. Francke. 59p + 5 kih t. Korabeli félvászon kötésben +

Geologische Bibliographie der Schweiz, 1900-1910, von dr. Emil Gogarten und dr. Walt. Hauswirth Bern, 1913. 412p. Kiadói félvászon kötésben

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Über den Kali-Syenit des Piz Giuf und Umgebung (östliches Aarmassiv) und seine Ganggefolgschaft-dissertation. Beitrage zur Geologische Bibliographie der Schweiz, . Bern, 1904. A. Francke. 181p. 5 T. fotók, térképek. Korabeli félvászon kötésben
1
22172.

Über den Kali-Syenit des Piz Giuf und Umgebung (östliches Aarmassiv) und seine Ganggefolgschaft-dissertation. Beitrage zur Geologische Bibliographie der Schweiz, . Bern, 1904. A. Francke. 181p. 5 T. fotók, térképek. Korabeli félvászon kötésben

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Monographie der Churfirsten-Mattstock-Gruppe (dazu geologische Karte der Gebirge am Walensee 1:[25,000] Spezial-Karte nr. 44, erschienen 1907 / Beitrage zur Geologische Bibliographie der Schweiz, . Bern, 1910. A. Francke. 272p. Korabeli félvászon kötésben számos szövegközti képekkel.
1
22173.

Monographie der Churfirsten-Mattstock-Gruppe (dazu geologische Karte der Gebirge am Walensee 1:[25,000] Spezial-Karte nr. 44, erschienen 1907 / Beitrage zur Geologische Bibliographie der Schweiz, . Bern, 1910. A. Francke. 272p. Korabeli félvászon kötésben számos szövegközti képekkel.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Banner János: Kökénydombi neolithkori telep (I-XL. tábla). Szeged, 1931, Szeged Városi Nyomda. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány, kopottas állapotban.
1
22174.

Banner János: Kökénydombi neolithkori telep (I-XL. tábla). Szeged, 1931, Szeged Városi Nyomda. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány, kopottas állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
cca 1930 Budapest fürdőváros. Bp., Budapesti Központi Gyógy és Üdülőhelyi Bizottság, 16 sztl. lev. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Benne "Tájékoztató árak a szállodákról, vendéglőkről és gyógyfürdőkről" tájékoztatóval, Bp., Globus-ny., 2 sztl. lev. Kiadói haránt-alakú papírkötés.
1
22175.

cca 1930 Budapest fürdőváros. Bp., Budapesti Központi Gyógy és Üdülőhelyi Bizottság, 16 sztl. lev. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Benne "Tájékoztató árak a szállodákról, vendéglőkről és gyógyfürdőkről" tájékoztatóval, Bp., Globus-ny., 2 sztl. lev. Kiadói haránt-alakú papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Karl-Heinz Metzger - Ulrich Dunker: Der Kurfürstendamm. Leben und Mythos des Boulevards in 100 Jahren deutscher Geschichte. Berlin, 1986, Konopka. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
1
22176.

Karl-Heinz Metzger - Ulrich Dunker: Der Kurfürstendamm. Leben und Mythos des Boulevards in 100 Jahren deutscher Geschichte. Berlin, 1986, Konopka. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Gerhard Merk - Hannes Sieber: Das Müchner Bier. 1991, Frisinga. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
22177.

Gerhard Merk - Hannes Sieber: Das Müchner Bier. 1991, Frisinga. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Heinz Kohnen: Antarktis Expedition. Deutschlands neuer Vorstoß ins ewige Eis. Berlin, 1980(?), C.A:Koch's Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóval.
1
22178.

Heinz Kohnen: Antarktis Expedition. Deutschlands neuer Vorstoß ins ewige Eis. Berlin, 1980(?), C.A:Koch's Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóval.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Siziliens Kunst- und Naturschönheiten. Milano, é.n., Editrice CO. GRAF. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
1
22179.

Siziliens Kunst- und Naturschönheiten. Milano, é.n., Editrice CO. GRAF. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

News

Auction 517:
From 13 to 22 January


End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February


 

  Events

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment