Books: Travelling, Local History Number of items: 346
3326550
22288
522
Books: Travelling, Local History
Sven, Hedin: Az északi sarktól a déli sarkig. Második és harmadik rész az ifjúság számára. Bp., 1914, Lampel. 214p. Kiadói egészvászon kötés, javított gerinc, kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3396293
22289
522
Erdély magyar egyeteme 1944-1949. II. kötet. Marosvásárhely, 1998, Custos & Mentor. Kiadói papírkötés, 2 térkép melléklet, rajta 3 térképpel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3417595
22290
522
Herons 'round Milan. A Tourist Guidebook. Milano, 2006. Kiadói papírkötés, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
2803958
22291
522
Károlyi István 12. Évfolyamos Gimnázium évkönyv 2000-2010. Szerk.: Hirmann László. [Bp.], 2010, Károlyi István 12. Évfolyamos Gimnázium. Kiadói kartonált papírkötés {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3106465
22292
522
Dr. Pakuts Béla: Küzdelmek és eredmények a lippói "Béke Őre" Mgtsz 30 éves történelméből 1948-1978. Pécs, 1979. Felelős Kiadó Karasz László tsz-elnök. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3292904
22293
522
M. F. Beljakov: Repülőgéppel az Északi sarkon keresztül. Bp., 1949, Új Magyar Könyvkiadó. 167 p. Kiadói félvászonkötésben. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3338987
22294
522
Tálas Géza: Makó bibliográfiája. Bp., 1958. 64p. Csak 700 pld {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3433857
22295
522
Kutasi Kovács Lajos: Fekete istenek - fekete emberek. Az afro-brazil világ. ALÁÍRT! Bp., 1980, Gondolat. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírkötés védőborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3433946
22296
522
A Magas-Tátra. A Tátrai Nemzeti Park. Összeáll. és a bevezetőt írta: Milan Hirs. A fényképek kísérő szövegét írta Radek Roubal. Ford.: Tanya Pál. Bratislava/Pozsony, 1964, Osveta. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban, egy lapon kivágással. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3433976
22297
522
Major Máté: Férfikor Budapesten. Bp., 1978, Szépirodalmi. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3434044
22298
522
Gheyselinck R.: A nyughatatlan föld. Fordította: Bogsch László. Bp., 1941, Kir. Mir. Természettudományi Társulat,VII+298 p.+LXIV t. Fekete-fehér fotókkal, és ábrákkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, az elülső illusztrált papírborítót az elülső szennylaphoz ragasztották. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3453834
22299
522
Jakucs László: Felfedező utakon a föld alatt. Bp., 1959. Gondolat, 253+1 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
further page navigation Auction house