Books: Travelling, Local History

Number of items: 346

22288.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Erdély magyar egyeteme 1944-1949. II. kötet. Marosvásárhely, 1998, Custos &amp; Mentor. Kiadói papírkötés, 2 térkép melléklet, rajta 3 térképpel.
22289.

Erdély magyar egyeteme 1944-1949. II. kötet. Marosvásárhely, 1998, Custos & Mentor. Kiadói papírkötés, 2 térkép melléklet, rajta 3 térképpel.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Herons 'round Milan. A Tourist Guidebook. Milano, 2006. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
22290.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
22291.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
22292.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
22293.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Tálas Géza: Makó bibliográfiája. Bp., 1958. 64p. Csak 700 pld
22294.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Kutasi Kovács Lajos: Fekete istenek - fekete emberek. Az afro-brazil világ. ALÁÍRT! Bp., 1980, Gondolat. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírkötés védőborítóban.
22295.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
A Magas-Tátra. A Tátrai Nemzeti Park. Összeáll. és a bevezetőt írta: Milan Hirs. A fényképek kísérő szövegét írta Radek Roubal. Ford.: Tanya Pál. Bratislava/Pozsony, 1964, Osveta. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban, egy lapon kivágással.
22296.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Major Máté: Férfikor Budapesten. Bp., 1978, Szépirodalmi. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
22297.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Gheyselinck R.: A nyughatatlan föld. Fordította: Bogsch László. Bp., 1941, Kir. Mir. Természettudományi Társulat,VII+298 p.+LXIV t. Fekete-fehér fotókkal, és ábrákkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, az elülső illusztrált papírborítót az elülső szennylaphoz ragasztották.
22298.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Jakucs László: Felfedező utakon a föld alatt. Bp., 1959. Gondolat, 253+1 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
22299.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events