Vasi honismereti és helytörténeti közlemények 1995/2. Szerk.: Kuntár Lajos et al. Szombathely, 1995, Vas Megyei Levéltár, 96 p.+ 3 t. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Med podeželjem in mestom. Murska Sobota 1850-1920. (Kiállítási katalógus. / Exhibition catalogue.) Csáktornya, 2015, Muzej Međimurja Čakovec. Szlovén nyelven. Kiadói papírkötés. / In Slovenian language. Paperback.
A történeti Magyarország városainak és községeinek névváltozatai az Országos Községi Törzskönyvbizottság iratanyaga alapján (1898-1913). Szerk.: Jeney Andrásné, Tóth Árpád. Bp., 1998, KSH, XIV+552+[2] p. Második, javított kiadás. Kiadói papírkötés.
Tudós tanárok a gyöngyösi gimnáziumból. Vál. és szerk.: Fülöp Lajos, Lisztóczky László. Gyöngyös, 2011, Berze Nagy János Gimnázium és Szakiskola - Konturs Kft. Kiadói kartonált papírkötés.
Horváth Lajos: Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegye pecsétjei 1918-1919. Pest megyei levéltári füzetek 15. [Bp.], 1989, Pest Megyei Levéltár, 346+[2] p. Kiadói papírkötés. Megjelent 1500 példányban.
Pápai Károly: A Csepel-sziget és lakói. A Csepeli reprint sorozat 1. kiadványa. Bolla Dezső előszavával. [Bp.], 2010, Csepeli Helytörténeti és Városszépítő Egyesület, [8]+48+[4] p. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 400 példányban.
A magyar Szent Korona országainak 1928. évi helységnévtára. I. rész: Csonkamagyarország helységnévtára. Hivatalos adatok alapján szerk.: Várady Károly. Bp., 1928, Magyar Szent Korona Országai Helységnévtárának Kiadóhivatala (Fővárosi Nyomda Rt.), 138 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos, viseltes borítóval, sérült gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal.
Újpest története. Szerk.: Gerelyes Ede. Bp., 1977, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó, 360+[4] p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3000 példányban. + 1978 Kovács Ferenc IV. kerületi tanácselnök a könyvhöz mellékelt levele, autográf aláírásával