Available for bidding
22251.
Books: Travelling, Local History
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
2 000 HUF
Újpest története. Szerk.: Gerelyes Ede. Bp., 1977, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó, 360+[4] p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3000 példányban. + 1978 Kovács Ferenc IV. kerületi tanácselnök a könyvhöz mellékelt levele, autográf aláírásával
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |