Galerija Likovnih Umjetnosti Osijek. Eszék, 1978, k.n. 134 p. Horvát nyelven. Fekete-fehér képekkel illusztrált múzeumi katalógus. Kiadói papírkötés, borítón és gerincen apró felületi sérülésekkel
4 Graphiker aus Ungarn. Galerie im Café am Markt. (György Jovián, László József Molnár, Ákos Muzsnai, István Püspöki). Artbureau Budapest, 1984. 12p. Kiadói papírkötésben.
Az őstársadalmaktól a civilizációkig. A Néprajzi Múzeum állandó kiállításának katalógusa magyar és angol nyelven. Néprajzi Múzeum, 1982. 102p. Kiadói papírkötésben.
John Gorman: Banner Bright. An Illustrated History of Trade Union Banner. 1986, Scorpion. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Raoul Sorban: O viata de artist intre Munchen si Maramures. [Raoul Sorban: Egy művész élete München és Máramaros között.] Bukarest, 1986, Editura Meridiane, egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, román nyelven, sérült gerinccel.
Die Frühzeit des modernen Holzschnitts. Holzschnitte aus den Beständen der Stiftung Museum Schloss Moyland - Sammlung van der Grinten - Joseph Beuys Archiv des Landes Nordrhein-Westfalen. (Kiállítási katalógus). Szerk.: Willem-Jan Pantus. (Bedburg-Hau, 1993), Förderverein Museum Schloß Moyland e.V., 367 p. Fekete-fehér és színes képekkel, reprodukciókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.