Books: Architecture, Art

Number of items: 515

Mai Magyar Múzsa 1930. Szerk.: Vajthó László. Bp., 1930, Könyvbarátok Szövetsége (Kir. M. Egyetemi Ny.), 175 p. Szövegközi illusztrációkkal, Horváth Jenő, Pérely Imre és Gehl Zoltán rajzaival. Benne 3 db korabeli prospektussal is. Kiadói aranyozott, dombornyomott félbőr-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
23385.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
900 HUF
2,44
2,81
Minimum bid:
900 HUF
900 1 000 1 200
Französische Malerei von Delacroix bis Picasso. Wolfsburg, 1961, Stadthalle. Német, francia és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott, kissé szakadt, a hátsó borító felső sarkán gyűrődéssel.
23386.

Available for bidding
700 HUF
1,90
2,19
Minimum bid:
700 HUF
700 800 900
Moderne Malerei. Mit 48 Farbtafeln. Herrsching - Ammersee,1975, Pawlak Verlag, 23+1 p. +48 t. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált, közte Cézanne, Van Gogh,Toulouse-Lautrec, Edvard Munch, Matisse, Chagall, Oskar Kokoschka, Picasso, Klee, Kandinsky, Miro, Dalí, Mondrian és más művészek munkáival. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
23387.

Available for bidding
700 HUF
1,90
2,19
Minimum bid:
700 HUF
700 800 900
Christian Rohlfs Gemälde. Stuttgart,1990,Cantz,223 p. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
23388.

Available for bidding
700 HUF
1,90
2,19
Minimum bid:
700 HUF
700 800 900
Pigler Andor: Bogdány Jakab (1660-1724). Bp., 1941, Országos Magyar Szépművészeti Múzeum, 31+(1) p.+ LVIII (fekete-fehér képek) t. Egyetlen kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, kissé foltos gerinccel, néhány kissé koszos lappal, helyenként kisebb lapszéli ázásnyomokkal.
23389.

Available for bidding
900 HUF
2,44
2,81
Minimum bid:
900 HUF
900 1 000 1 200
P. Brestyánszky Ilona: Ismerjük meg a kerámiát. Bp., 1976, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
23390.

Available for bidding
900 HUF
2,44
2,81
Minimum bid:
900 HUF
900 1 000 1 200
23391.

Available for bidding
800 HUF
Minimum bid:
800 HUF
800 900 1 000
Seres László: Rajzok és festmények 1963-1979, 2006-2016. Budapest/Miskolc, 2017, Missionart Galéria. ALÁÍRT! Angol-magyar kétnyelvű kiadvány. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
23392.

Available for bidding
800 HUF
Minimum bid:
800 HUF
800 900 1 000
Architekturbezogene Kunst in Deutschland. Dortmund, én., Junior Galerie. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
23393.

Available for bidding
800 HUF
Minimum bid:
800 HUF
800 900 1 000
Bernard Denvir: Impressinismus. Meisterwerke der Malerei, Band 2. Künzelsau, 1992, Sirius. 219 p. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kissé foltos borítón kopásnyomokkal, kissé hullámos lapokkal.
23394.

Available for bidding
600 HUF
1,63
1,88
Minimum bid:
600 HUF
600 700 800
Rainer Fetting: Manscapes. (Kiállítási katalógus). Szerk.: Daniel J. Schreiber. Tübingen-Köln, 2010, Kunsthalle Tübingen - Walther König, 111 p. Színes reprodukciókkal illusztrálva. Német és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
23395.

Available for bidding
600 HUF
1,63
1,88
Minimum bid:
600 HUF
600 700 800
Dorotheum aukciós katalógus, kéziratok témában, 2024.
23396.

Available for bidding
800 HUF
Minimum bid:
800 HUF
800 900 1 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events