Illustrierte Film-Bühne. 50 Hollywood-Filme mit einem Vorwort von oe Hembus. München, 1976, Verlag Monika Nüchtern. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
Zádor Anna - Rados Jenő: A klasszicizmus építészete Magyarországon. Az egyik szerző, Zádor Anna (1904-1995) Kossuth-díjas művészettörténész, egyetemi tanár által dedikált példány. Bp., 1943, MTA (Franklin-ny.), 428 p.+ 48 (fekete-fehér képek) t.+ 1 (kihajtható térkép) t. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes állapotban, kissé sérült, foltos borítóval, ázásnyomokkal, erősebben sérült, ragasztott kiadói papír védőborítóban.
La Joie de Vivre. Die Nie Gesehenen Meisterwerke der Barnes Collection. München, 1993, Kindler, 317+1 p. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.