Books: Architecture, Art

Number of items: 515

Réti Zoltán: Mikszáth-akvarellek. Bp., 1997. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
23277.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Dorotheum aukciós katalógus, vegyes régiségek témában, 2017
23278.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Bernhard Maaz: Im Tempel der Kunst. Die Künstlermythen der Deutschen. (Kiállítási katalógus.) München-Berlin, 2008, Deutscher Kunstverlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
23279.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Josef Scharl. Die dreissiger Jahre - The Thirties. Frankfurt am Main, 2005, Jörg Schumacher. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német és angol nyelven. Kiadói papírkötés
23280.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Pierre Cabanne: Die Kunst im 20. Jahrhundert. Paris, (1985), Somogy. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
23281.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Peter Beye - Ulrike Gauss: 30 Jahre Stiftungen der LTG Lufttechnische GmbH Stuttgart. (Kiállítási katalógus.) Stuttgart, 1990, Staatsgalerie Stuttgart. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
23282.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Jávor Anna (szerk.): Földi paradicsom. Modern mesterművek a Kasser-Mochary Gyűjteményből. Bp., 2010, MNG. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
23283.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Max Sauerlandt: Deutsche Plastik des Mittelatlers. Die Blauen Bücher. Königstein im Taunus - Leipzig,én., Karl Robert Langewiesche. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
23284.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Heribert Hutter: Konfrontationen. Mit 281 Abbildungen. Unter Mitarbeit von Irmgard Hutter. Herrsching,1981.,Manfred Pawlek. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
23285.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Pierre Courthion: Malerei des Impressionismus. Köln,1976,DuMont. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban, kissé dohos.
23286.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Siegfried Wichmann: Realismus und impressionismus in Deutschland. Stuttgart,1964., Schuler. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban.
23287.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
1999-2004 Art. Das Kunstmagazin 20. és 25 éves jubileumi számai (1999. nov., Nr. 11.; 2004. nov., Nr 11.) Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötések.
23288.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events