Books: Architecture, Art

Number of items: 515

Mir san mir. Hrsg.: Herbert Riehl-Heyse, Dieter Hanitsch. 50 Jahre Freistaat Bayern im Spiegel der Karikatur. München, 1996, Bruckmann. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
23289.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Weidemann, Larass, Klier: 50 Künstlerinnen die Mann kennen sollte. München, 2008, Prestel. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
23290.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Ernst Wachalovsky (Hg.): Bilder brechen ein Tabu. Walther Groß der maler der Kriegsgefangenschaft. Graz-Stuttgart, 2001, Leopold Stocker Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóval.
23291.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Meisterwerke Französischer Impressionisten. Berlin, 1937 (?), Woldemar Klein Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
23292.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Symbolismus in den Niederlanden. Von Toorop bis Mondrian. Kassel, 1991, Verlag Weber &amp; Weidemeyer. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
23293.

Symbolismus in den Niederlanden. Von Toorop bis Mondrian. Kassel, 1991, Verlag Weber & Weidemeyer. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Anna Eörsi: Die Malerei der internationalen Gotik. Bp., 1984, Corvina. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóval.
23294.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Michael Horsham: Die Kunst der Shaker. Eine Würdigung der hervorragenden Handwerkskunst der Shaker. Köln, 1989, Könemann Verlagsgesellschaft. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
23295.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
L. Fischel: Nicolaus Gerhaert und die Bildhauer der deutschen Spätgotik. München, 1944, Verlag F. Bruckmann. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói sérült papírkötés.
23296.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Ingo F. Walther: Marc Chagall 1887-1985. A megfestett költészet. Köln-Budapest, 1992, Benedikt Taschen- Kulturtrade Kft., 95 p. Kiadói kartonált papírkötés.
23297.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Gajdó Tamás - Korniss Péter - Szegő György: Színházkutatás. Nagymező utca 22-24. Bp., 1998, Thalia Színház. Kiadói papírkötés, kötéstáblán törésnyomok, egyébként jó állapotban.
23298.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Makláry. (Makláry Kálmán festőművész.) [Hajdúszoboszló], 2007, magánkiadás, 64 p. Színes reprodukciókkal illusztrálva. Magyar, angol, német és francia nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
23299.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Sz. Koroknay Éva: Magyar reneszánsz könyvkötések. Művészettörténeti Füzetek 6. Bp., 1973, Akadémiai Kiadó. Fekete-fehér, egészoldalas képekkel. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány, kopott borítóval.
23300.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events