Books: Architecture, Art Number of items: 515
3417689
23313
522
Books: Architecture, Art
3 db művészeti katalógus, 2 db Papp János festőművésznek dedikált, egy aláírt. Kettőben meghívóval is. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3427059
23314
522
Books: Architecture, Art
Hans Joachim Neidhardt: Ludwig Richter. Leipzig, 1969, VEB E. A. Seemann. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3429229
23315
522
Books: Architecture, Art
Természetművészet-változatok. / Nature Art-Variations. (Kiállítási katalógus.) Bp., 2016, Műcsarnok. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés, a borítón kisebb felületi sérüléssel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3468630
23316
522
Books: Architecture, Art
John Sandon: Antik porcelán. Ford.: Kovács Zsuzsa, Lengyel András, Molnár Tünde. Régiséggyűjtők Kézikönyve. Bp., 1998, SubRosa. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3173866
23317
522
Books: Architecture, Art
Kerényi Jenő (1908-1975.) Szerk.: Csák Ferenc. Balla Demeter, Gink Károly, Zima György fotóival. Bp.-Sorpon, 2006, Körmendi Galéria. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3217344
23318
522
Books: Architecture, Art
Balla Margit (1947-) festőművész gyűjteményes kiállítási katalógusa (1988-1989). 21 sztlv. Szerk.: Gelencsér Éva. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3221864
23319
522
Books: Architecture, Art
Makoldy József Amint én láttam. Riportrajzok. Előszóval ellát. Herczeg Ferencz. Szövegét írta Lázár István. (Bp., 1926, Egyetemi ny.). 117, "Ebből a műből 1000 példány készült 115 rajzzal és 35 eredeti linometszettel" Kiadói zsinórfűzésű papírkötésben. Számozatlan példány. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3279517
23320
522
Books: Architecture, Art
Mayer Berta, Végh András festőművészek kiállítása. 1979. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3329841
23321
522
Books: Architecture, Art
Catalogue of the W. P. Wilstach Collection. Memorial Hall, Fairmount Park, Philadelphia, 1904. The Commisioners of Fairmount Park. Félvászon kötés, kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3341630
23322
522
Books: Architecture, Art
Dorotheum árverési katalógus, kortárs művészet témában, 2015 {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3341645
23323
522
Books: Architecture, Art
Dorotheum árverési katalógus, klasszikus modern témában, 2014 {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3344192
23324
522
Books: Architecture, Art
Vojtech Tilkovsky: Daumier. Pozsony, 1951, szlovák nyelven, kopott félvászon kötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
further page navigation Auction house