https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Architecture, Art

Number of items: 515

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
David J. Eveleigh: Old Cooking Utensils. Shire, 1994, angol nyelven, papírkötés, 32p. Szakmai kiadvány az antik konyhai eszközök gyűjtéséről.
1
23229.

David J. Eveleigh: Old Cooking Utensils. Shire, 1994, angol nyelven, papírkötés, 32p. Szakmai kiadvány az antik konyhai eszközök gyűjtéséről.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Art Deco. The Pitkon Guide. Papírkötés, angol nyelven, gazdag képanyaggal illusztrált kiadvány az art deco stílusú műtárgyakról, 20p
1
23230.

Art Deco. The Pitkon Guide. Papírkötés, angol nyelven, gazdag képanyaggal illusztrált kiadvány az art deco stílusú műtárgyakról, 20p

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3 darab szakkönyv: Viennese Porcelain, Árpád-kori ötvösség, Limoges-i zománcok Magyarországon. Kopott borítóval.
1
23231.

3 darab szakkönyv: Viennese Porcelain, Árpád-kori ötvösség, Limoges-i zománcok Magyarországon. Kopott borítóval.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Bortnyik Sándor: Géplovag. Bp., 2008, Virág Judit, 43+1 p. Kiadói papírkötés.
1
23232.

Bortnyik Sándor: Géplovag. Bp., 2008, Virág Judit, 43+1 p. Kiadói papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Kós Károly képeskönyv. Szerk.: Sas Péter. Bp., 1986, Múzsák. Kiadói papírkötés.
1
23233.

Kós Károly képeskönyv. Szerk.: Sas Péter. Bp., 1986, Múzsák. Kiadói papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Gerszi Teréz (szerk.): A századforduló világa 1800. / The Turn of the Century 1800. Kiállítási katalógus. A katalógus szerkesztője: Czére Andrea. Bp., 2003, Szépművészeti Múzeum. Kiadói papírkötésben.
1
23234.

Gerszi Teréz (szerk.): A századforduló világa 1800. / The Turn of the Century 1800. Kiállítási katalógus. A katalógus szerkesztője: Czére Andrea. Bp., 2003, Szépművészeti Múzeum. Kiadói papírkötésben.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Konrad Farner: Picassos Taube. 12 Lithographien. Drezda, 1956, VEB Verlag der Kunst. Német nyelven. 36 oldal + 11 lap (Picasso litográfiákról készült reprodukciós táblák). Kiadói vászonborítású, kissé foltos mappában, 1 tábla hiányzik.
1
23235.

Konrad Farner: Picassos Taube. 12 Lithographien. Drezda, 1956, VEB Verlag der Kunst. Német nyelven. 36 oldal + 11 lap (Picasso litográfiákról készült reprodukciós táblák). Kiadói vászonborítású, kissé foltos mappában, 1 tábla hiányzik.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Rau Tibor - Alfred Kazin: Starting Out in the Thirties Boston, Toronto, 1965. Little, Brown &amp; Co. 166p. Kiadói vászonkötésben, enyhén sérült papírborítóval
1
23236.

Rau Tibor - Alfred Kazin: Starting Out in the Thirties
Boston, Toronto, 1965. Little, Brown & Co. 166p. Kiadói vászonkötésben, enyhén sérült papírborítóval

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3 db Espace Cardin francia árverési katalógus: Tableaux modernes et contemporains; Importants tableaux modernes. Párizs, 1987, Binoche et Godeau. Gazdag képanyaggal, fekete-fehér és színes reprodukciókkal illusztrálva. Francia nyelven. Kiadói kartonált papírkötés / műbőr-kötés, változó állapotban.
1
23237.

3 db Espace Cardin francia árverési katalógus: Tableaux modernes et contemporains; Importants tableaux modernes. Párizs, 1987, Binoche et Godeau. Gazdag képanyaggal, fekete-fehér és színes reprodukciókkal illusztrálva. Francia nyelven. Kiadói kartonált papírkötés / műbőr-kötés, változó állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Dorotheum 2 darab árverési katalógus, modern és kortárs művészet témában, 2011-2013.
1
23238.

Dorotheum 2 darab árverési katalógus, modern és kortárs művészet témában, 2011-2013.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Dorotheum 2 darab árverési katalógus, nyomatok, grafikák, printek témában, 2017-2019
1
23239.

Dorotheum 2 darab árverési katalógus, nyomatok, grafikák, printek témában, 2017-2019

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
P. Futó, László: Anaglyphenmalerei. Peinture d'anaglyphes. Anaglyph painting. DEDIKÁLT!Zürich,1991,Phänomen-Art, 112 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Német, angol, francia nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, az elülső szennylapon szakadással.
1
23240.

P. Futó, László: Anaglyphenmalerei. Peinture d'anaglyphes. Anaglyph painting. DEDIKÁLT!Zürich,1991,Phänomen-Art, 112 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Német, angol, francia nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, az elülső szennylapon szakadással.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

News

Auction 517:
From 13 to 22 January


End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February


 

  Events

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment