Books: Architecture, Art Number of items: 515
3506663
23229
522
Books: Architecture, Art
David J. Eveleigh: Old Cooking Utensils. Shire, 1994, angol nyelven, papírkötés, 32p. Szakmai kiadvány az antik konyhai eszközök gyűjtéséről. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3506667
23230
522
Books: Architecture, Art
Art Deco. The Pitkon Guide. Papírkötés, angol nyelven, gazdag képanyaggal illusztrált kiadvány az art deco stílusú műtárgyakról, 20p {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3506802
23231
522
Books: Architecture, Art
3 darab szakkönyv: Viennese Porcelain, Árpád-kori ötvösség, Limoges-i zománcok Magyarországon. Kopott borítóval. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3509179
23232
522
Books: Architecture, Art
Bortnyik Sándor: Géplovag. Bp., 2008, Virág Judit, 43+1 p. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3509265
23233
522
Books: Architecture, Art
Kós Károly képeskönyv. Szerk.: Sas Péter. Bp., 1986, Múzsák. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3190631
23234
522
Books: Architecture, Art
Gerszi Teréz (szerk.): A századforduló világa 1800. / The Turn of the Century 1800. Kiállítási katalógus. A katalógus szerkesztője: Czére Andrea. Bp., 2003, Szépművészeti Múzeum. Kiadói papírkötésben. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3198668
23235
522
Books: Architecture, Art
Konrad Farner: Picassos Taube. 12 Lithographien. Drezda, 1956, VEB Verlag der Kunst. Német nyelven. 36 oldal + 11 lap (Picasso litográfiákról készült reprodukciós táblák). Kiadói vászonborítású, kissé foltos mappában, 1 tábla hiányzik. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3293698
23236
522
Books: Architecture, Art
Rau Tibor - Alfred Kazin: Starting Out in the Thirties Boston, Toronto, 1965. Little, Brown & Co. 166p. Kiadói vászonkötésben, enyhén sérült papírborítóval {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3305445
23237
522
Books: Architecture, Art
3 db Espace Cardin francia árverési katalógus: Tableaux modernes et contemporains; Importants tableaux modernes. Párizs, 1987, Binoche et Godeau. Gazdag képanyaggal, fekete-fehér és színes reprodukciókkal illusztrálva. Francia nyelven. Kiadói kartonált papírkötés / műbőr-kötés, változó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3341624
23238
522
Books: Architecture, Art
Dorotheum 2 darab árverési katalógus, modern és kortárs művészet témában, 2011-2013. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3341626
23239
522
Books: Architecture, Art
Dorotheum 2 darab árverési katalógus, nyomatok, grafikák, printek témában, 2017-2019 {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3362110
23240
522
Books: Architecture, Art
P. Futó, László: Anaglyphenmalerei. Peinture d'anaglyphes. Anaglyph painting. DEDIKÁLT!Zürich,1991,Phänomen-Art, 112 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Német, angol, francia nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, az elülső szennylapon szakadással. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
further page navigation Auction house