Books: Architecture, Art Number of items: 515
3490327
23217
522
Books: Architecture, Art
Az antik világ. Szerk.: Dr. Aradi Nóra. A művészet története sorozat. Bp., 1986, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3490775
23218
522
Books: Architecture, Art
Egri csillagok. Szász Endre grafikái. Tanulmány, képszöveg Nemeskürty István. A bevezetőt írta Várkonyi Zoltán. Bp., 1969, Képzőművészeti Alap. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, a kötéstáblán sérülésekkel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3491153
23219
522
Books: Architecture, Art
Adolph Menzel: Skizzenbuch 1846. (Facsimile kiadás.) Szerk.: Walter Weidmann. Berlin, [1936], Verlag Gebr. Mann. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos, sérült borítóval és gerinccel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3491548
23220
522
Books: Architecture, Art
Stanislaw Lorentz: Die Renaissance in Polen. Warshau, 1955., "Stolica". Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Dr. Proszt János Kossuth-díjas kémikus ajándékozási bejegyzésével, aláírásával. Kiadói egészvászon-kötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3491649
23221
522
Books: Architecture, Art
Martyn Ferenc (1899-1986): Petőfi olvasása közben. Bp., 1973, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata, 4 sztl. lev. + 20 (reprodukciók) t. [Komplett.] Kiadói papírmappában, a mappa sérült, foltos, 42,5x30 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3493417
23222
522
Books: Architecture, Art
Dorotheum aukciós katalógus, régi mesterek témában témában, 2017, 316p {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3504168
23223
522
Books: Architecture, Art
Csányi Károly: A középkori építőművészet formái. Építő Munkavezetők Könyvtára. XXVII. köt. Kiadja: Budapesti Építő Mesterek, Kőmíves-, Kőfaragó- és Ács Mesterek Ipartestülete. Bp., 1910, ifj. Nagel Ottó, 83+1 p. Fekete-fehér szövegközti illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötésben {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3504332
23224
522
Books: Architecture, Art
Budapesti építőmesterek kőmíves-, kőfaragó- és ács mesterek ipartestülete évkönyve 1908 . IV: Évkönyv + Budapesti Építőmesterek Ipartestülete évkönyv V. évkönyv. 1934. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3504450
23225
522
Books: Architecture, Art
Palasovszky Ödön: A lényegretörő színház Szépirodalmi Könyvkiadó, 1980 Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3504451
23226
522
Books: Architecture, Art
Horváth Hilda: Iparművészeti kincsek Magyarországon. Bp.,2000., Athenaeum 2000. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3505887
23227
522
Books: Architecture, Art
Frick, Otto - Knöll, Karl: Baukonstruktionslehre I. Leitfaden für den Unterricht an Baugewerkschulen und verwandten technischen Lehranstalten. Leipzig-Berlin, 1915, B. G. Teubner, VIII+147+[1] p. Német nyelven. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban, sérült borítóval és gerinccel, helyenként sérült lapokkal, kijáró címlappal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3506609
23228
522
Books: Architecture, Art
Mártírok - Martyrs. Jankai Tobor rajzai Zsolt Béla előszavával. Tevan kiadás. Facsimile kiadás 2009. Kiadói félvászon kötésben, folttal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
further page navigation Auction house