Books: Architecture, Art

Number of items: 515

Az antik világ. Szerk.: Dr. Aradi Nóra. A művészet története sorozat. Bp., 1986, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban.
23217.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Egri csillagok. Szász Endre grafikái. Tanulmány, képszöveg Nemeskürty István. A bevezetőt írta Várkonyi Zoltán. Bp., 1969, Képzőművészeti Alap. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, a kötéstáblán sérülésekkel.
23218.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Adolph Menzel: Skizzenbuch 1846. (Facsimile kiadás.) Szerk.: Walter Weidmann. Berlin, [1936], Verlag Gebr. Mann. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos, sérült borítóval és gerinccel.
23219.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Stanislaw Lorentz: Die Renaissance in Polen. Warshau, 1955., "Stolica". Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Dr. Proszt János Kossuth-díjas kémikus ajándékozási bejegyzésével, aláírásával. Kiadói egészvászon-kötés.
23220.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Martyn Ferenc (1899-1986): Petőfi olvasása közben. Bp., 1973, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata, 4 sztl. lev. + 20 (reprodukciók) t. [Komplett.] Kiadói papírmappában, a mappa sérült, foltos, 42,5x30 cm.
23221.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Dorotheum aukciós katalógus, régi mesterek témában témában, 2017, 316p
23222.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Csányi Károly: A középkori építőművészet formái. Építő Munkavezetők Könyvtára. XXVII. köt. Kiadja: Budapesti Építő Mesterek, Kőmíves-, Kőfaragó- és Ács Mesterek Ipartestülete. Bp., 1910, ifj. Nagel Ottó, 83+1 p. Fekete-fehér szövegközti illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötésben
23223.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Budapesti építőmesterek kőmíves-, kőfaragó- és ács mesterek ipartestülete évkönyve 1908 . IV: Évkönyv + Budapesti Építőmesterek Ipartestülete évkönyv V. évkönyv. 1934.
23224.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Palasovszky Ödön: A lényegretörő színház   Szépirodalmi Könyvkiadó, 1980 Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval
23225.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Horváth Hilda: Iparművészeti kincsek Magyarországon. Bp.,2000., Athenaeum 2000. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés
23226.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Frick, Otto - Knöll, Karl: Baukonstruktionslehre I. Leitfaden für den Unterricht an Baugewerkschulen und verwandten technischen Lehranstalten. Leipzig-Berlin, 1915, B. G. Teubner, VIII+147+[1] p. Német nyelven. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban, sérült borítóval és gerinccel, helyenként sérült lapokkal, kijáró címlappal.
23227.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Mártírok - Martyrs. Jankai Tobor rajzai Zsolt Béla előszavával. Tevan kiadás. Facsimile kiadás 2009. Kiadói félvászon kötésben, folttal.
23228.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events