Books: Architecture, Art

Number of items: 515

Csenkey Éva: Zsolnay szecessziós kerámiák. Bp., 1992, Helikon. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. gerincen pici szakadás
23049.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
23050.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
P. Brestyánszky Ilona: A pest-budai ötvösség. Bp., 1977, Műszaki Könyvkiadó. Fekete-fehér képekkel és ábrákkal illusztrálva. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
23051.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Michael Kriegeskorte: Werbung in Deutschland 1945-1965. Die Nachkriegszeit im Spiegel ihr Anzeigen. Köln,1992,DuMont. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, foltos kiadói papír védőborítóban.
23052.

Available for bidding
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Aufbruch Realismus. Die neue Wirklichkeit im bild nach '68. Heilbronn, 2012, Städtische Museen Heilbronn. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
23053.

Available for bidding
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
23054.

Available for bidding
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Brigitte Buberl (szerk.): Cézanne - Manet - Schuch. Drei Wege zur autonomen Kunst. München, 2000, Hirmer Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
23055.

Available for bidding
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Pierre Auguste - Walter Pach: Renoir. Köln, 1979, DuMont. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. + Fritz Nemitz: Renoir. Mit fünfzig Farbtafeln. Köln, é.n., Phaidon Verlag. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes borítóval.
23056.

Available for bidding
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Hans H. Hofstätter: Jugendstil. Graphik und Druckkunst. St. Gallen, 2004, Otus. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé koszos borítóval, kiadói papír védőborítóban.
23057.

Available for bidding
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Magdalena M. Moeller: August Macke. Köln, 2002, DuMont. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
23058.

Available for bidding
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Taar Ferenc: A kacér múzsát szolgáltam. DEDIKÁLT! Debrecen, 1992. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
23059.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Magyar Anjou legendárium. Összeáll.: Levárdy Ferenc. Bp., 1975, Magyar Helikon - Corvina. 2. kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Számozott (2192./2200) példány. Kiadói nyl-kötés, kiadói papír védőborítóban, papírborítóban és kiadói kartontokban, jó állapotban.
23060.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events