Books: Architecture, Art Number of items: 515
3473618
23409
522
600
Books: Architecture, Art
Kaesz Gyula: A bútorstílusok. Bp., 1972, Gondolat. Félvászon kötés, papír védőborítóval, kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
600 700 800
3473815
23410
522
600
Books: Architecture, Art
Galleria Pandolfini. Importante vendita all'asta. Firenze, 1979. Kiadói papírkötés, ázásnyomokkal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
600 700 800
3473819
23411
522
600
Books: Architecture, Art
Abeler, Jürgen: Ullstein Uhrenbuch. Eine Kulturgeschichte der Zeitmessung. Frankfurt, 1975, Ullstein. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
600 700 800
3113651
23412
522
500
Books: Architecture, Art
Jaques, Renate: Deutsche Textilkunst. In Ihrer Entwicklung bis zur Gegenwart Berlin, 1942 Rembrandt, . Kiadói egészvászon-kötés, {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
500 600 700
3351071
23413
522
500
Books: Architecture, Art
Dr. Bogárdi János: Hidromechanika. Bp., 1975, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés, hullámos lapok, kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
500 600 700
3366153
23414
522
500
Books: Architecture, Art
2 db BME Építészmérnöki Kar kézirat: Pogány István: Épülettervezés IV. Bp., 1986, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés. Megjelent 208 példányban. + Bruzsa László: Épületszerkezetek I. Ábraanyag 2. füzet. Bp., 1990, Tankönyvkiadó, 184 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 719 példányban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
500 600 700
3415725
23415
522
500
Books: Architecture, Art
Műegyetemen végzett építőmérnökök és munkásságuk 1952-1956. Műegyetemi Kiadó, 2009. 603p. Kiadói kartonált papírkötésben {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
500 600 700
3430113
23416
522
500
Books: Architecture, Art
Balázs György-Borozsnyói Adorján-Tóth Ernő: Műegyetemen végzett építőmérnökök és munkásságuk 1952-1956. Bp., 2008, Műegyetemi Kiadó, 688 p. Kiadói kartonált papírkötésben {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
500 600 700
3431379
23417
522
500
Books: Architecture, Art
Vajda Zoltán - Neuwirth Gábor: Építésszervezés I. + Bacher Károly - Lánczos Pál - Soós László: Építésgépesítés I. BME Építőmérnöki Kar. Bp., 1977-1991, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötések, kopott, foltos borítóval, az első kötet erősen foltos lapokkal és a hátsó borítóján tollas jegyzettel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
500 600 700
3313675
23418
522
300
Books: Architecture, Art
Horváth György: Erdélyi János Tótfalusi Kis Miklós-díjas [könyvművész laudációja]. [Budapest], 1978. (Zrínyi Nyomda). 10 + [2] p. Egyetlen füzetkiadás. Bibliofil kiadvány Erdélyi János (1913-1985) tipográfus, könyvművész, a Zrínyi Nyomda generációkat nevelő nyomdászmesteréről. A folyóiratokat, könyvsorozatokat, önálló köteteket tervező könyvművész 1975-ben nyerte el a legrangosabb hazai tipográfusi díjat, a Tótfalusi Kis Miklós-díjat. A rövid pályakép szövegét a könyvművész köteteiről, kiadványairól készült színes felvételek kísérik. (Megjelent a Magyar Grafika 1978. évi 3. számában.) Fűzve, illusztrált kiadói védőborítóban. Szép példány. Ritka. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
300 400 500
3431774
23419
522
400
Books: Architecture, Art
Pálmai Géza: Magasépítés. Bp., 1980, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval. +Taky Ferenc: Épületek villamos berendezése. (Épületgépészet II.) Bp., 1957, Felsőoktatási Jegyzetellátó. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
400 500 600
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house