Books: Architecture, Art

Number of items: 515

Das Gesamtwerk von Cezanne. Klassiker der Kunst. Mailand, 1970, Rizzoli Editore. Fekete-fehér és színes reprodukciókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes borítóval.
23337.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
900 HUF
2,44
2,81
Minimum bid:
900 HUF
900 1 000 1 200
Patay Pál: Régi harangok. Bp., 1977, Corvina. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, foltos borítóval.
23338.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Varga István: A reklám. Bp., 1960, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrálva. 442p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas állapotban.
23339.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Eleanor Hughes: Silver for Collections. Illustrated by Peter Henville. London, 1990, Treasure Press. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
23340.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Kerényi Múzeum. Összeáll.: Hann Ferenc. Balla Demeter fotóival. Szentendre, 1978, Kerényi Múzeum. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
23341.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Burger, Fritz Dr.: Einführung in die moderne Kunst. Berlin-Neubabelsberg, 1917, Akademische Verlagsgesellschaft Athenaion. Kiadói kartonált kötés, foltos, kopottas állapotban.
23342.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Sárosdy Judit (szerk.): Senki sem sziget. Fiatal kubai képzőművészek kiállítása. Katalógusterv. Rácmolnár Sándor. Bp., 1991, Ernst Múzeum. 15+1 p. Magyar nyelven. Kiadói papírkötés.
23343.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Marosi Ilona. Bp., 2012, K.n. Magyar nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
23344.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Szinyei Merse Anna: Reformkori művészet. Kiállítás a Magyar Nemzeti Galéria anyagából - Helytörténeti Múzeum Szécsény, 1978. június-július-augusztus. Fekete-fehér képekkel illusztrált katalógus. Megjelent 500 példányban. Kiadói papírkötés, kissé elszíneződött borítóval.
23345.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Munkácsy Mihállyal kapcsolatos 2 db kötet: Czeglédi Imre: Munkácsy Békés megyében. Békéscsaba, 1994, Békés Megyei Múzeumok Igazgatósága. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötésben, volt könyvtári példány. + Sz. Kürti Katalin: Munkácsy-ereklyék és dokumentumok a békéscsabai múzeumban. Békéscsaba, 1994, Békés Megyei Múzeumok Igazgatósága. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötésben, volt könyvtári példány
23346.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Phillipe Roberts-Jones: Du realisme au surrealisme. la peinture en belgique de Joseph Stevens á Paul Delvaux. A szerző, báró Philippe Roberts-Jones (1924-2016) belga művészettörténész, professzor által Matits Ferenc művészettörténész, művészeti író, egyetemi tanár részére DEDIKÁLT példány. Brüsszel, (1994), Université Libre de Bruxelles. 239 p. Francia nyelven. Kiadói papírkötés.
23347.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Gondolatok a képtárban. Szerk.: Tasnádi Attila. Felsőmagyarországi Kiadó: Miskolc, 1996. 248p. Közepéből cca. 50 oldal kiszakadt. DEDIKÁLT példány.
23348.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events