Books: Architecture, Art Number of items: 515
3468010
23169
522
Books: Architecture, Art
Kunst des 20. Jahrhunderts. (Kiállítási katalógus.) Berlin, é.n., Nationalgalerie Berlin. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3468047
23170
522
Books: Architecture, Art
Malerei. Künstler, Werke, Epochen von A-Z. Renningen, 2005, Garant. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 800 2 000 2 400
3468091
23171
522
Books: Architecture, Art
Bogyay Tamás: A művész a korai középkorban Szerzői Kiadás, 1932. 55p. Kiadói papírborítóval ragasztott gerinccel {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3468274
23172
522
Books: Architecture, Art
Ernst H. Gombrich: Schatten. Ihre Darstellung in der abendländischen Kunst. Berlin, 1996, Klaus Wagenbach. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3468380
23173
522
Books: Architecture, Art
Ybl Ervin: Mesterek és mesterművek. Bp.,1938, Kir. M. Egyetemi Nyomda. 259p + XLVIII. t. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötésben jó állapotban {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3468510
23174
522
Books: Architecture, Art
Stephan Lackner: Max Berkmann. München, 1983, Südwest Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kissé penészfoltos lapszélekkel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3468572
23175
522
Books: Architecture, Art
Die Tunisreise. Aquarelle und Zeichnungen von August Macke. Köln, 1978, DuMont. Fekete-fehér és színes reprodukciókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3468661
23176
522
Books: Architecture, Art
Dagmar Feghelm - Markus Kersting: Rubens. Bilder der Liebe. München, 2005, Prestel. Színes reprodukciókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3468702
23177
522
Books: Architecture, Art
Gérard Du Ry van Beest Holle (szerk.): Kunstgeschichte. Vom Mittelalter bis zur Gegenwart. Stuttgart, 1975, Parkland. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói műbőr-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban, ajándékozási bejegyzéssel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3468908
23178
522
Books: Architecture, Art
Kunsthandel Widder. Augenblicke. (Művészeti katalógus.) Wien, 2024, Kunsthandel Widder. Színes reprodukciókkal gazdagon illusztrálva (közte magyar művészek munkáival). Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3468920
23179
522
Books: Architecture, Art
Dorotheum. Silber. Online Auction. (Aukciós katalógus, ezüst témában.) Wien, 2024, Dorotheum. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3470138
23180
522
Books: Architecture, Art
Szántó Tibor: A szép magyar könyv 1473/1973. Az ötszáz éves magyar könyvművészet képeskönyve. Bp., 1974, Akadémiai Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói pauszpapír védőborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
further page navigation Auction house