Books: Architecture, Art

Number of items: 515

Ács Piroska: Szelencék titkai. 1994, Helikon. Ajándékozási sorokkal. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
23157.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Kós Károly - Szentimrei Judit - Nagy Jenő: Moldvai csángó népművészet. Bukarest, 1981, Kriterion, 469+(2) p.+ 82 (kétoldalas) t. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
23158.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Barkóczi István: ,,Te évszázadok kegyence". A festők és Velence. 1500-1800. (Kiállítási katalógus). Bp., 1996, Szépművészeti Múzeum Baráti Köre, 136 p. Színes reprodukciókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
23159.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Szelényi-Varga-Vadas: Herend. Veszprém, Sz. Szelényi Ház. Virágzó manufaktúra a 20. században. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
23160.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Siegfried Ducret: Meissner Porzellan. Orbis Pictus Band 10. Bern-Stuttgart, 1952, Hallwag, (48) p. Színes képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
23161.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Pálóczi Horváth Lajos: Népünk dalai. 1941, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, gerincnél levált, kopottas állapotban.
23162.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Karl Zell, Anleitung zur Kenntniss der römischen Inschriften Heidelberg, 1852. Winier, 385p. 3 t. Korabeli, kissé sérült gerincű félbőr kötésben
23163.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
A századvég és a századelő Szerk. Aradi Nóra A művészet története. Bp., 1988, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói műbőr-kötés, karcos kiadói papír védőborítóban.
23164.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Horváth Károly: Átimennék a murán... - Lendva környéki népdalok. Bp., 1992. 317p. Egészvászon kötésben .    .
23165.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Gerhard Ulrich: Schätze deutscher Kunst. Wien, 1972, Bertelsmann. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói műbőr-kötés, kissé koszos borítóval.
23166.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Isermeyer, Christian Adolf: Philipp Otto Runge. Berlin, 1940, Rembrandt-Verlag. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
23167.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Herbert Arlt 1928-1955. (Kiállítási katalógus.) Bregenz, 2005, Vorarlberger Landesmuseum. Színes reprodukciókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
23168.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events