Books: Architecture, Art Number of items: 515
3266028
23157
522
Books: Architecture, Art
Ács Piroska: Szelencék titkai. 1994, Helikon. Ajándékozási sorokkal. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3356825
23158
522
Books: Architecture, Art
Kós Károly - Szentimrei Judit - Nagy Jenő: Moldvai csángó népművészet. Bukarest, 1981, Kriterion, 469+(2) p.+ 82 (kétoldalas) t. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3383167
23159
522
Books: Architecture, Art
Barkóczi István: ,,Te évszázadok kegyence". A festők és Velence. 1500-1800. (Kiállítási katalógus). Bp., 1996, Szépművészeti Múzeum Baráti Köre, 136 p. Színes reprodukciókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3437090
23160
522
Books: Architecture, Art
Szelényi-Varga-Vadas: Herend. Veszprém, Sz. Szelényi Ház. Virágzó manufaktúra a 20. században. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3450761
23161
522
Books: Architecture, Art
Siegfried Ducret: Meissner Porzellan. Orbis Pictus Band 10. Bern-Stuttgart, 1952, Hallwag, (48) p. Színes képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3466130
23162
522
Books: Architecture, Art
Pálóczi Horváth Lajos: Népünk dalai. 1941, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, gerincnél levált, kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3466200
23163
522
Books: Architecture, Art
Karl Zell, Anleitung zur Kenntniss der römischen Inschriften Heidelberg, 1852. Winier, 385p. 3 t. Korabeli, kissé sérült gerincű félbőr kötésben {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3466363
23164
522
Books: Architecture, Art
A századvég és a századelő Szerk. Aradi Nóra A művészet története. Bp., 1988, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói műbőr-kötés, karcos kiadói papír védőborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3467202
23165
522
Books: Architecture, Art
Horváth Károly: Átimennék a murán... - Lendva környéki népdalok. Bp., 1992. 317p. Egészvászon kötésben . . {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3467433
23166
522
Books: Architecture, Art
Gerhard Ulrich: Schätze deutscher Kunst. Wien, 1972, Bertelsmann. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói műbőr-kötés, kissé koszos borítóval. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3467679
23167
522
Books: Architecture, Art
Isermeyer, Christian Adolf: Philipp Otto Runge. Berlin, 1940, Rembrandt-Verlag. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3467962
23168
522
Books: Architecture, Art
Herbert Arlt 1928-1955. (Kiállítási katalógus.) Bregenz, 2005, Vorarlberger Landesmuseum. Színes reprodukciókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
further page navigation Auction house