Books: Architecture, Art

Number of items: 515

2013-2015, 2 dara Nagel árverési katalógus, modern és kortárs művészet témában.
23181.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Pinder, Wilhelm: Die Bildwerke des Naumburger Doms. 44 Bildtafeln. Mit einem Geleitwort den - - . Leipzig-Wiesbaden, 1954, Insel-Verlag, [2]+59+[1] p. Oldalszámozáson belül 44 fekete-fehér képtáblával. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült, foltos gerinccel.
23182.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Rudolf Hiller von Gartringen (hrsg.): Werner Tübkes. "Arbeiterklasse und Intelligenz." Studien zu Kontext. Genése und Rezeption. Petersberg, 2006, Michael Imhof Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés-kötés.
23183.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Ines Janet Engelmann: Impressionismus. 50 Bilder, die Man Kennen Sollte. München,2007,Prestel. Benne Toulouse-Lautrec, Renoir, Van Gogh és mások. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés-kötés.
23184.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Hermann Hauber: Karl Stirner. Der schwäbische Malerpoet. Ellwangen,én.,Schwabenverlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
23185.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Alexander F. Storz: So rollten die Sechziger. Zwischen Mauerbau und Mondlandung. Stuttgart,2013.,Motorbuch Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kissé foltos borítóval.
23186.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Hans Dieter der Malerpoet am Bodensee. Bilder Verse Gedanken. Stuttgart,1949,Solitude.  Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, sérült, foltos kiadói papír védőborítóban.
23187.

Hans Dieter der Malerpoet am Bodensee. Bilder Verse Gedanken. Stuttgart,1949,Solitude.
Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, sérült, foltos kiadói papír védőborítóban.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Hans Lutsch: Schlesiens Kunstdenkmäler. Gütersloh, 1986, Prisma. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
23188.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Jörg Trobitsch: Dänemark. Natur und Kultur zwischen zwei Meeren. Augsburg, 1997, Bechtermünz Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
23189.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Walter Leonhard: Schöne Alte Wirtshausschilder. Zeichen guter Gastlichkeit. [Schöne Alte Wirtshausschilder. Zeichen guter Gastlichkeit.] München,1977,Bruckmann. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban.
23190.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Meisterwerke aus dem Besitz des Stuttgarter Gelerievereins. Stuttgart, 1996., Stuttgarter Galerienverein. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált, köze Monet, Van Gogh, Schiele, Dalí és mások. Kiadói papírkötés.
23191.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Spurensicherung 40 Jahre Werbung in der DDR. Kabinettstücke aus der Sammlung Ute und Michael Berger. Frankfurt am Main,1990,Deutscher Werbemuseum. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
23192.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events