Books: Architecture, Art Number of items: 515
3217766
23349
522
Books: Architecture, Art
Művészet és ellenség. Szerk.: Legéndy Péter. Kovács Attila rajzaival. Szenci Molnár Társaság: Budapest, 1997. 123p. Kiadói papírkötésben. Matits Ferenc művészettörténész számára DEDIKÁLT. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3218024
23350
522
Books: Architecture, Art
John Sillevis: Dutch drawings from the Age of Van Gogh: From the collection of the Haags Gemeentemuseum. Cincinnati, 1992. Taft Museum. Gazdag képanyaggal illusztrálva, angol nyelvű szöveggel. Kiadói papírkötésben. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3310873
23351
522
Books: Architecture, Art
Tudomány és művészet. Modern Könyvtár. Kolligátum. Bp., Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, gerinc kissé sérült, kissé kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3341648
23352
522
Books: Architecture, Art
Dorotheum árverési katalógus, kortárs művészet témában, 2013 {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3341658
23353
522
Books: Architecture, Art
Wienerroither & Kohlbacher aukciós katalógus, modern művészet témában, 1996. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3362245
23354
522
Books: Architecture, Art
Hayden Herrera. Frida. Biography of Frida Kahlo. Or Yehuda, 2005, Dvir. Héber nyelven. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3363220
23355
522
Books: Architecture, Art
Keith Andrews: Adam Elsheimer. Werkverzeichnis der Gemälde, Zeichnungen und Radierungen. München, 2006, Schirmer/Mosel, 208 p. Fekete-fehér és színes képekkel, reprodukciókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
800 900 1 000
3381030
23356
522
Books: Architecture, Art
Zdenek Félix (Hrsg.): Lovis Corinth 1858-1925. Köln, 1986., DuMont. Német nyelven. Gazdag képanyaggal. Kiadói kartonált papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
800 900 1 000
3382077
23357
522
Books: Architecture, Art
Hampel József: Az antik szobrászat története. Bp., 1900, Franklin-Társulat, VI+(2)+276 p. Átkötött félvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3398323
23358
522
Books: Architecture, Art
Messinger Géza: Épületszerkezettan 4. (Ábrafüzet). Kézirat. BME Építészmérnöki Kar. Bp., 1975, Tankönyvkiadó, 253+(1) p. Kiadói papírkötés, viseltes, sérült borítóval és gerinccel, egy-két sérült lappal. Megjelent 484 példányban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3414042
23359
522
Books: Architecture, Art
Back to the Roots. David Nashs, Werner Pokorny, Jinmo Kang, Unen Enkh. Hrsg. von Margit Biedermann Foundation. Donaueschingen - Freiburg, 2011, Museum Biedermann - modo Verlag, 128 p. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
800 900 1 000
3414349
23360
522
Books: Architecture, Art
Ute Schönfeld-Dörrfuß: Eugen Schmid-Korb. Leben und Werk eine schwäbischen Malers. Stuttgart, Theiss. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, bontatlan zsugorfóliában. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
800 900 1 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
further page navigation Auction house