Books: Architecture, Art Number of items: 515
3280849
23265
522
Books: Architecture, Art
Varga Vera: Régi magyar üveg. Bp., 1989, Képzőművészeti Kiadó. Színes fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, karcos borítóval. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3324669
23266
522
Books: Architecture, Art
IX. Országos Kisplasztikai Biennálé. Pécs, 1985. Szerk.. Romváry Ferenc. Borító- és plakátterv: Pinczehelyi Sándor. Pécs, 1985, Janus Pannonius Múzeum. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal, többek közt Csiky Tibor, Gádor Magda, Kő Pál, Matzon Frigyes, Samu Géza alkotásainak reprodukcióival illusztrálva. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3324676
23267
522
Books: Architecture, Art
1927-1930 Képzőművészet folyóirat 3 száma, közte I. évf. 1. szám., III. évf. 25., IV. évf. 30. szám. Kiadói papírkötés, professzionális védőfóliában, változó állapotban, közte foltos. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3325242
23268
522
Books: Architecture, Art
Bernard Derrieu: Pierre Francois: peintre décorateur. Préface Skimao. Fotos A. Hampart Zoumian. Barcelona, 1989., Danés Editions d'Art á Barcelone. Francia nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3346172
23269
522
Books: Architecture, Art
Dorotheum 2 darab aukciós katalógus, 19. sz. festmények és modern művészet témában, 2016. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3346191
23270
522
Books: Architecture, Art
Dorotheum Magazine 2024 április + Hassfurther 2 darab aukciós katalógus 2016-2017 {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3352979
23271
522
Books: Architecture, Art
Dorotheum 2 darab árverési katalógus, modern és kortárs művészet témában, 2013-2014 {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3365094
23272
522
Books: Architecture, Art
Sebestyén Károly: Dramaturgia. A drámai műfajok története és elmélete. Bp., 1919, Athenaeum. 340 p. Kiadói papírkötésben, sérült gerinccel, kissé foltos borítón kisebb szakadásokkal, címlapon korabeli névbejegyzéssel és feljegyzéssel, lapok szélén feltehetően felvágásból eredő apró szakadásokkal és egyenetlenségekkel, utolsó lap alján számozással. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3383250
23273
522
Books: Architecture, Art
1975 Sotheby Catalogue of Good Continental Furniture Works of Art, Rugs and Carpets, fekete-fehér képekkel illusztrált, angol nyelven, 26 p. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3396224
23274
522
Books: Architecture, Art
Oskó Judit: Unokáink is látni fogják. A televízió építészeti sorozata. RTV-Minerva, 1979. 233p. Kiadói kartonált papírkötésben {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3400766
23275
522
Books: Architecture, Art
Dr. Lázár Béla: Paál László. Művészeti könyvtár. Bp.,(1903), Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.), 1 t.+156+1 p.+10 t. Szövegközti és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói szecessziós aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott, foltos borítóval. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3413906
23276
522
Books: Architecture, Art
Mythos Italien. Wintermärchen Deutschland. Die italienische Moderne und ihr Dialog mit Deutschland. Hrsg. von Carla Schulz-Hoffmann. München, 1988, Prestel, 342+2 p. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
further page navigation Auction house