2010-2012 4 db Fischer árverési katalógus, XV-XIX. századi festészet, művészet témában. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
Olaf Gulbransson: Sprüche und Wahrheiten. Gezeichnet von - -. Leipzig,1939,Philipp Reclam. Olaf Gulbransson (1873-1958) norvég művész illusztrációival, karikatúráival. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
Dvorszky Hedvig: Képek, szobrok, képernyő. B. Farkas Tamás és Kernács Gabirella filmjei a Magyar Televízióban 1967-2007. A bevezető tanulmányt írta, az ajánlott irodalmi válogatást összeállította és a beszélgetést készítette: Dvorszky Hedvig művészettörténész. A filmográfiát összeállította: Kernács Gabriella művészettörténész. A szerző, Dvorszky Hedvig (1942- ) Ferenczy Noémi-díjas művészettörténész által Jálics Kinga (1943-2019) kulturális újságíró, szerkesztő részére DEDIKÁLT példány. Bp., 2016, Magyar Művészeti Akadémia, 183 p. Fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel.
Nationalschätze aus Deutschalnd. Von Luther zum Bauhaus. (Kiállítási katalógus.) München, 2005, Prestel, 406+(2) p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, CD-melléklettel.
Die Dresdener Kunstschätze zur Gecshichte des grünen Gewölbes und der anderen Dresdener Kunstsammlungen. Dresden, VB Verlag der Kunst Dresden. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.