Books: Architecture, Art

Number of items: 515

Barret, George: Anleitung zur Aquarellmalerei. Sttugart, Verlag von Paul Neff. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
23085.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
2011 Dorotheum árverési katalógus: Festmények, bútorok, vegyes régiségek. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
23086.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
23087.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Őhquist János: A finnek művészete. Ősi időktől máig. Bp., 1911, Lampel. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
23088.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Olaf Gulbransson: Sprüche und Wahrheiten. Gezeichnet von - -. Leipzig,1939,Philipp Reclam. Olaf Gulbransson (1873-1958) norvég művész illusztrációival, karikatúráival. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
23089.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Turnai Tímea: A színpadi látvány művészi útjai. Mesés díszletek, térteremtők. Bp., 2015, Balassi. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
23090.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Speed, F. Maurice: 1966-1968. Flm review. London, 1967, W. H. Allen. Kiadói kartonált kötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
23091.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Dvorszky Hedvig: Képek, szobrok, képernyő. B. Farkas Tamás és Kernács Gabirella filmjei a Magyar Televízióban 1967-2007. A bevezető tanulmányt írta, az ajánlott irodalmi válogatást összeállította és a beszélgetést készítette: Dvorszky Hedvig művészettörténész. A filmográfiát összeállította: Kernács Gabriella művészettörténész. A szerző, Dvorszky Hedvig (1942- ) Ferenczy Noémi-díjas művészettörténész által Jálics Kinga (1943-2019) kulturális újságíró, szerkesztő részére DEDIKÁLT példány. Bp., 2016, Magyar Művészeti Akadémia, 183 p. Fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel.
23092.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Dorotheum aukciós katalógus, vegyes régiségek témában, húsvéti aukció 2019
23093.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
23094.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Norbert Götz - Ursel Berger (szerk.): Ignatius Taschner. Ein Künstlerleben zwischen Jugendstil und Neoklassizismus. (Kiállítási katalógus.) München, 1992, Klinkhardt &amp; Biermann, 333+(1) p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
23095.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Die Dresdener Kunstschätze zur Gecshichte des grünen Gewölbes und der anderen Dresdener Kunstsammlungen. Dresden, VB Verlag der Kunst Dresden. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
23096.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF